Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
14.04.2020
458
0

Медичними препаратами, крім противірусних, обласна інфекційна лікарня повністю забезпечена

Медичними препаратами, крім противірусних, обласна інфекційна лікарня повністю забезпечена

Медичними препаратами, крім противірусних, обласна інфекційна лікарня повністю забезпечена.  Про це під час онлайн-брифінгу повідомив головний лікар Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г.Горбачевського Володимир Мітковський- передає прес-служба Херсонської ОДА.


За його словами, закупівля медикаментів у лікарню здійснюється згідно з протоколом надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженим наказом міністра охорони здоров’я. Перелік усіх препаратів, які використовуються для лікування хворих, розміщено на сайті лікарні. Медичними препаратами, крім противірусних, лікарня повністю забезпечена.
Ізоляція усіх хворих відбувається в окремих боксах. Медичного обладнання на поодинокі випадки коронавірусу достатньо.

«У нас 7 апаратів ШВЛ, 9 концентраторів кисню. Якщо буде багато хворих – використовуватимемо балонний кисень. На закупівлю медикаментів витрачено кошти субвенції в розмірі 244 тис. грн, благодійні – 117 тис. грн», - повідомив Володимир Мітковський.

Максимальна потужність лікарні: 135 ліжок і 6 ліжок реанімації. В лікарні знаходиться 11 хворих, 5 з них – у реанімації. Апарати ШВЛ для них не використовуються. 4 хворих отримують кисневу підтримку.
Медичними працівниками лікарня забезпечена на велику кількість хворих.


Також головний лікар Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г. Горбачевського подякував волонтерам та благодійним організаціям за допомогу в забезпеченні засобами індивідуального захисту для лікарів.
«Кожного дня надходить допомога. Кожного дня отримуємо захисний одяг. Щодня поновлюється запас медпрепаратів та медзасобів за рахунок власних коштів і благодійних організацій», - зауважив Володимир Мітковський.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину