Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
16.04.2020
850
0

Медичні маски для захисників від Центру еколого-натуралістичної творчості

Медичні маски для захисників від Центру еколого-натуралістичної творчості

Карантин вніс суттєві зміни у наше життя. На тлі епідемії коронавіруса COVID-19 суспільство вимушене адаптуватися до нових умов життя та дистанційної роботи.

На «remote work» (віддалена робота) перейшли й комунальні заклади Херсонської обласної ради: Херсонське вище училище фізичної культури, Херсонська школа вищої спортивної майстерності, Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка, обласні бібліотеки тощо.

А от Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді не тільки працює з гуртківцями дистанційно за навчальними програмами, але й проявляє громадянську позицію, до якої залучає і своїх вихованців.

Так, керівник гуртків «Природа і фантазія» та «Мистецтво нашого народу» Ірина Альонова за минулий тиждень виготовила 25 ангелів-охоронців та пошила понад 100 масок, які будуть направлені волонтерами громадської організації «Справа громад Херсон» на передову військовим 57-ої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, а її вихованці малюють малюнки для медиків міста.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину