Pik
Сьогодні, 26 Октября 2020
02.01.2020
795
0

Медична субвенція для Херсонщини на наступний рік становить 203,7 млн грн

Медична субвенція для Херсонщини на наступний рік становить 203,7 млн грн

Медичної субвенції місцевим бюджетам області в обласному бюджеті передбачено фінансовий ресурс на 2020 рік становить 203,7 млн грн, що на 558,8 млн грн менше у порівнянні з обсягом на 2019 рік.

Як йдеться в офіційній інформації, видатки комунальним закладам системи охорони здоров’я обласного рівня передбачено лише на І квартал наступного року. Починаючи з 01 квітня 2020 року оплата медичних послуг комунальним закладам системи охорони здоров’я буде здійснюватися за рахунок видатків з державного бюджету, пише Херсонщина за день.

Разом з тим, з обласного бюджету місцевим бюджетам області за рахунок медичної субвенції передбачено 6,4 млн грн цільових видатків для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет; на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 15,5 млн грн, яка передається місцевим бюджетам області; на розвиток системи екстреної медичної допомоги – 21,3 млн грн (передбачено з державного бюджету обласному бюджету вперше); – на придбання ангіографічного обладнання – 11,5 млн грн…

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину