Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
Гаряча новина
29.08.2019
696
0

Матері полеглих в Іловайську захисників України завішали посольство Росії «кульками крові». Фото

Матері полеглих в Іловайську захисників України завішали посольство Росії «кульками крові». Фото

Біля будівлі посольства Російської Федерації зібрались активісти, аби вшанувати українських бійців, які загинули в Іловайську у 2014 році, повідомляє Політарена.

Близько 10 години ранку понад сотня активістів зібралися під стінами посольства РФ, щоб вшанувати українських воїнів, які загинули в Іловайському котлі у 2014 році та звернутися до міжнародної спільноти з закликом посилити тиск на країну-агресора.

«Це держава агресор, що веде неоголошену війну з нашою рідною Ненькою: з вами, з нами і з тими, хто зараз там — на передку. Тому ми сьогодні тут, аби захистити нашу з вами землю», — заявили організатори.

На акції також були присутні матері загиблих воїнів, які розповіли про обставини загибелі їх дітей та закликали Президента Росії Володимира Путіна забрати свої війська з території України.

Насамкінець активісти прив’язали 366 червоних кульок до огорожі посольства, які символізують кров загиблих воїнів та закликали суспільство зрозуміти, що ця війна не є громадянською, тому що Україна бореться не з шахтарями Донбасу, а з путінськими найманцями.

Також активісти запевнили, що мають намір написати відкритий лист до інших посольств, аби ті посприяли посиленню санкцій проти Російської Федерації.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину