Pik
Сьогодні, 23 Січня 2021
24.03.2017
542
0

Марина Чернышова призвала коллег не заниматься интригами, а работать

Марина Чернышова призвала коллег не заниматься интригами, а работать

Депутат облсовета Марина Чернышова заявила, что фракция «Солидарности» в облсовете которую она возглавляет, в интригах и провокациях участие не принимает. Об этом депутат написала на своей страничке в Фейсбук, передает ПИК.
«Почитавши публікації колег депутатів Херсонської обласної ради, змушена звернутися до Вас публічно:
Шановні коллеги депутати, заявляю що фракція БПП Солідарність, жодним чином не приймає участі у інтригах та провокаціях, які вкидуються в публічну площину (ні в танцях П.Філіпчука, ні в роботі В.Шадріна та особистості В.Мангера).
Критикувати та корегувати неякісну роботу голови ради, апарату, ми маємо повне право і робимо, це публічно та сесійно, в межах регламенту та Закону, без особистих або недостовірних звинувачень.
Давайте не забувати, що ми є публічною владою і маємо вести себе в першу чергу по-людськи, більш того, пропоную об'єднатися та витрачати весь свій час на роботу для людей, а не особисті підозри і звинувачення.
Якщо у когось є якісь питання до роботи БПП, або хтось Вас умисно накручує, зверніться та перевірте інформацію, ми знаємо один одного особисто і це не є проблемою»
, - написала депутат.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину