Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
04.06.2019
379
0

Марафон на витривалість: справу про розбій депутата та його дружини навмисно затягують у суді?

Марафон на витривалість: справу про розбій депутата та його дружини навмисно затягують у суді?

Сьогодні мало відбутися судове засідання щодо розбійного нападу на керівника Херсонського «Правого сектора» Наталію Вотеічкіну, в якому обвинувачується депутат Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блока» Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон.

Про перебіг сьогоднішнього засідання у справі Лілії Якубсон у Фейсбук повідомляє Наталія Вотеічкіна, передає ПІК.

Повідомляється, що засідання не відбулось: не прийшла одна з адвокатів обвинуваченої Мінаєва – у неї призначені іспити на 4 та 5 червня у докторантуру у Чехії. Однак і засідання назначені також на ці дні – у Якубсон мало відбутись сьогодні, у Власова – заплановане на завтра, його захищають ті ж адвокати. Через відсутність одного з адвокатів справу знову перенесли.

Як зазначає постраждала, вона вважає, що справу навмисно затягують – попереднє засідання відбулось три місяці тому. Нагадаємо, ПІК повідомляв про те, що справу щодо нападу на Наталію Вотеічкіну суддя Бочко передала судді Зубову для об’єднання зі справою щодо нападу на журналіста Євгенію Вірлич, де також підозрювана Якубсон. Справу Вірлич суд повернув прокуратурі на доопрацювання, а справу Вотеічкіної – повернув судді Бочко.

Спочатку справа «загубилась» у стінах Херсонського міського суду, потім, коли її все ж таки отримала Бочко, засідання не відбувались через відсутність Ухвали, яку, начебто, мав надати Зубов. Однак він не мав можливості її надати, адже сам справу не приймав – одразу повернув її судді Бочко. Розібратися в ситуації допоміг голова суду Смирнов – засідання призначили, однак сьогодні воно не відбулось.

«Я не хотіла виносити весь цей бруд на загал, проте я в цій ситуації постраждала тричі: під час нападу, маю значне погіршення здоров'я і регулярні походи в суд негативно впливають на роботу. Такий собі судовий марафон на витривалість», – зазначає Вотеічкіна.

Вона також додає, що на її думку, адвокати обвинуваченої навмисно затягують процес:

«Вважаю, що адвокати бачать слабку позицію у цій справі обвинувачених, і навмисно затягують процес. Якубсон сьогодні категорично заявила, що без Мінаєвої вона ніяк. Тільки два адвоката разом можуть забезпечити їй її права. Не факт, що на наступне засідання Мінаєва встигне доїхати з Праги. Або щось трапиться у Амінової, або у самої Якубсон. І так по колу…»

Нагадаємо, чоловік Якубсон Власов, не з’явившись на судове засідання, уник продовження запобіжного заходу – він був під цілодобовим домашнім арештом, а згодом, через постійне перенесення судових засідань, йому пом’якшили запобіжний захід на особисті зобов’язання, аргументувавши це тим, що він тривалий час перебував без запобіжного заходу та не вчинив за цей час правопорушень.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину