Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
17.10.2019
456
0

МАНівці Херсонщини просувають власні інноваційні проекти

МАНівці Херсонщини просувають власні інноваційні проекти

Кожна інновація має приносити користь суспільству. Де ж талановитим генераторам нових ідей та стартаперам проявити свої геніальні здібності? А там, де учнівські інновації викликають великий інтерес в підприємців та потенційних інвесторів!

Така можливість є в учасників Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2019», в рамках якого 8 жовтня 2019 року в Палаці культури та мистецтв НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулась виставка-презентація молодіжних інноваційних проектів юних науковців – учнів – членів Малої академії наук України. Про це інформує обласна рада, передає ПІК.

Серед учасників заходу були представники Херсонщини – переможці І етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», який щорічно проводить комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради:

Олег Бєлоус, учень Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, з проектом «Fresh Station – домашня платформа для вирощування еко-зелені»;

Юлія та Володимир Анісімови, учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради, з проектом «Роботизована платформа РоТаР».

Наступним кроком для юних інноваторів буде участь у фінальному етапі виставки-конкурсу «Майбутнє України» у листопаді цього року.

72223433_2088716121228189_5053108562243354624_n

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину