Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
01.09.2017
1402
0

В облраді - осіннє політичне загострення

Мангер та Федін знайшли спільного ворога

Голова облради «батьківщинівець» Владислав Мангер та опоблоківець, депутат облради та голова фракції опоблоку Василь Федін знайшли спільного ворога. Вони навіть помилки тепер роблять схожі.

Раніше невдоволення діями начальника управління освіти, науки та молоді ОДА Євгена Криницького висловив актив регіональної організації опоблоку. На своїй сторінці Василь Федін оприлюднив вимогу до керівництва ОДА звільнити Криницького. Вони невдоволені тим, що з 1 вересня  все перші класи Херсонщини розпочинають навчання українською мовою. У цій вимозі начальника управління  «підвищили» до начальника департаменту.

Тепер же до опоблоківців приєднався і голова облради. У нього інша біда – він ніяк не може «узаконити» на посаді  керівника  Херсонського вищого училища фізичної культури свого ставленика Валентина Суха.

Той довгий час наче й при посаді - його призначали  двома розпорядженнями Мангера. Нагадаємо, суд зупинив січневі  розпорядження Мангера (від 17.01.17 та 19.01.17) з приводу цього колеги навіть закликали працювати голову облради «без договорняків».  Тоді  з’явилося розпорядження першого заступника голови облради Василя Зеленчука – тепер уже він вирішив призначити Суха.

Читайте також: Мангера закликають працювати без "договорянків"

На засіданні гуманітарної комісії після слів Євгена Криницького про судові справи щодо призначення пана Суха,  голова облради визначився з ворогом.

Він звернув увагу комісії на «керівника даного департаменту». 

«Я попросив би комісію звернути увагу на керівника даного департаменту. Ми вже з ним боремося – боремося, а треба виносити питання по даному керівнику на сесію, розглядати і виносити його на розгляд, доводити до міністерства і голови адміністрації нашої області», - відзначив розгніваний Мангер.

Цікаво, що Євген Криницький не лише очолює управління ОДА, але й є депутатом облради та  заступником голови тієї самої гуманітарної комісії облради, до якої звернувся Мангер.

Літні канікули у голови облради закінчились – почалося, схоже, осіннє політичне загострення. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину