Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
04.10.2019
210
0

Мамедов Садіяр: Вчитель – найголовніша професія в світі

Мамедов Садіяр: Вчитель – найголовніша професія в світі

Життя залишає відбиток на всіх професіях і долях, але так чи інакше – найголовніша професія в державі - це вчитель. Саме зі школи і вчителя у нас все починається. І як важливо, щоб вчитель радів та був щасливим від поваги, від знань учнів, від вдячної долі.
Сьогоднішній день у Комишанській середній школі №26 розпочався з вітань з Днем вчителя. Старшокласники, які є представниками самоврядування шкільної громади, з усмішками зустрічали гостей і вчителів школи. Потім провели до урочистої зали і продемонстрували для всіх на екрані свій сюрприз – змонтований відеоролик з кадрами фільму «Велика перерва».

Мамедов Садіяр разом з головою Комишанської селищної ради   Олександром Фатєєвим подарували особливий святковий настрій педагогічному колективу школи. Як зазначила директор школи Надія Сергіївна Чорноус - день почався з чоловічого вітання, тож бути добру на весь рік.
Сьогодні кожна дитина йде до школи з букетиком, бо там перша вчителька, яка є особливою в долі кожного учня і класний керівник, бо то є практично друга мама.

«Головне, щоб щасливі були в житті -професійному і особистому. Від професійності та людяності вчителя так багато залежить! Бо коли вчитель щасливий в професії – він гідно виконує свою освітянську місію»,- зазначив у привітальному слові Мамедов Садіяр, член виконкому Херсонської міської ради, голова благодійного Фонду.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину