Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
04.10.2019
619
0

Мамедов Садіяр: Вчитель – найголовніша професія в світі

Мамедов Садіяр: Вчитель – найголовніша професія в світі

Життя залишає відбиток на всіх професіях і долях, але так чи інакше – найголовніша професія в державі - це вчитель. Саме зі школи і вчителя у нас все починається. І як важливо, щоб вчитель радів та був щасливим від поваги, від знань учнів, від вдячної долі.
Сьогоднішній день у Комишанській середній школі №26 розпочався з вітань з Днем вчителя. Старшокласники, які є представниками самоврядування шкільної громади, з усмішками зустрічали гостей і вчителів школи. Потім провели до урочистої зали і продемонстрували для всіх на екрані свій сюрприз – змонтований відеоролик з кадрами фільму «Велика перерва».

Мамедов Садіяр разом з головою Комишанської селищної ради   Олександром Фатєєвим подарували особливий святковий настрій педагогічному колективу школи. Як зазначила директор школи Надія Сергіївна Чорноус - день почався з чоловічого вітання, тож бути добру на весь рік.
Сьогодні кожна дитина йде до школи з букетиком, бо там перша вчителька, яка є особливою в долі кожного учня і класний керівник, бо то є практично друга мама.

«Головне, щоб щасливі були в житті -професійному і особистому. Від професійності та людяності вчителя так багато залежить! Бо коли вчитель щасливий в професії – він гідно виконує свою освітянську місію»,- зазначив у привітальному слові Мамедов Садіяр, член виконкому Херсонської міської ради, голова благодійного Фонду.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину