Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
10.10.2019
569
0

Мамедов Садіяр: Президент прагне залучати світові інвестиції в Україну

Мамедов Садіяр: Президент прагне залучати світові інвестиції в Україну

«Прес-марафон Володимира Зеленського доводить, що місцеві вибори це актуальне питання для України і команди В.Зеленського. Саме через опір місцевих рад формулі Штайнмаєра, Президент остаточно переконався, йому необхідна повна вертикаль влади. Так він зможе реалізувати і план миру в Україні за його баченням, і саме так зможе гарантувати інвестору прозорість ведення бізнесу. Ось що зокрема я зрозумів з відвертої розмови Президента з журналістами.

Приємно вражений фактом окремого питання стосовно залучення інвестицій в Україну з Туреччини, де найкращі фахівці в галузях будівництва і туризму. Маю прямі ділові зв’язки з великим бізнес-середовищем Туреччини і розумію, що дійсно інвестори вже готові прийти зокрема на Херсонщину, але для комплексної реалізації задач потрібні прозорі правила і гарантії. Наприклад, мер міста Аланії (туристична мека Туреччини) чекає нашу делегацію для ділового спілкування, запрошує продовжити розмову про ділові прямі зв’язки Херсона з Аланією. Великий бізнес теж чекає. Але скажіть, як сьогодні можна гарантувати інвестору прозорість і правила, коли «мерствує» В.Миколаєнко і корупційні депутати?
От і виходить, що я просто зобов’язаний пропонувати громаді Херсона свою кандидатуру на міського голову, щоб вдихнути в наш Херсон розвиток і життя. Ми тонемо в бруді та дощових потоках. У Херсоні 17 аварійних будинків, які можуть поховати людей живцем, а депутатам і меру просто наплювати на ці факти. Тому стану міським головою, прийдуть інвестори з проектами житлових будинків, відселимо в нові квартири мешканців, а ті будинки, які побудовані без фундаментів та тріщать – знесемо. Є сучасні технології за якими швидко будуються, з урахуванням ґрунтів та навантажень на системи комунікацій, надійні сучасні багатоквартирні будинки.

Все можна вирішити, було б бажання не красти, а працювати для людей. Я готовий брати на себе таку відповідальність, якщо херсонці оберуть мене міським головою», – зазначив Мамедов Садіяр.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину