30.09.2019
239
0

Мамедов Садіяр: граючи в шахи, ви вчитеся як правильно жити

22-30 вересня в ДЮСШ з шахів і шашок тривали півфінальні змагання чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 12 років- передає ПІК.

Приємно відзначити, що в Херсоні є люди, яким не байдуже як розвивається спорт в цілому в області та Україні. Так, з року в рік підтримує розвиток шахового спорту в Херсоні і заохочує дітей за високі результати в змаганнях член виконкому Херсонської міської ради Мамедов Садіяр. Цей рік не був виключенням.

Сьогодні підводилися підсумки шахових змагань. Отож, серед хлопчиків 3-є місце здобув Поляков Даніїл з Одеси, 2—е місце виборов Нестеренко Кирило з Дніпра, а першість за Подольським Михайлом з Києва.

Серед дівчаток третьою стала наша землячка – Михайлець Поліна, на 2-му щаблі – Марченко Єлизавета з Києва і першою стала з балами в 7,5 очок Горобцева Євгенія з Києва.

Понад тиждень діти трудилися. Повірте, це нелегка праця бути врівноваженим і все наперед прорахувати… Та по результатах їх змагань усі були гідно заохочені. По-перше, як заявив президент Федерації шахів Херсонської області, депутат міськради Віталій Богданов, свято без підтримки уявити важко, особливо фінансової.

Тому під час оголошення результатів і нагородження переможців він підкреслив, що понад 70 дітей змогли взяти участь у турнірі завдяки Мамедову Садіяру, члену виконкому Херсонської міськради і громадському діячеві. Участь в ігровій практиці є основою шахової майстерності. А коли батькам, тренерам, дітям не треба за це нічого оплачувати, то їхні діти і підопічні отримують неоціненну гральну практику для подальших перемог.

Фінал Всеукраїнського турніру з шахів планується провести у 2020 році. І приємно, що його учасники - хлопчики і дівчатка до 12 років з усієї України - визначилися в Херсоні. До того ж, перші три місця у двох номінаціях були заохочені дипломами, медалями і грошовими преміями. І це чудово, що, як сказав Мамедов Садіяр, граючи в шахи, ви вчитеся як правильно жити. Зокрема, прораховувати життєві ходи наперед. І не бути в своєму житті пішаком.