Pik
Сьогодні, 04 Июля 2020
28.09.2019
829
0

Мамедов Садіяр: чужих батьків не буває!

Мамедов Садіяр: чужих батьків не буває!

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. І саме цього дня багато хто вашновуватиме літніх людей: організує для них різні урочисті заходи, відвідає чи щось подарує. Бо це святковий день і є прямий привід «відмітитися».

Але є інші дні, буденні і болючі, коли ніхто до них не приходить і навіть не згадує. І є місце, де всі вони зібралися разом. Кинуті і забуті. Їм болить не тільки душа, а й тіло. Тепер тут їх дім – обласна лікарня «Хоспіс».

Мало кому цікаво, а що роблять вони зранку, про що спілкуються. Повз лікарню проїжджають дорогі машини, проходять люди. Ворота в цьому домі відкриті, та рідко хто заходить сюди просто так.

Тому було дивно і приємно водночас побачити сьогодні вкотре в «Хоспісі» керівника благодійного фонду, члена виконкому Херсонської міськради Мамедова Садіяра. Коли він заходив у палати до стареньких чоловіків і жінок, вони впізнавали його, посміхалися. І стало очевидно – він тут частий гість. Цього разу він також завітав з гостинцями. А вони раділи, дехто навіть синочком називав. Розпитав з чого розпочали сьогодні день, а вони також цікавилися чим він займався протягом тижня. Не гордував – відповідав.

Садіяр приходить сюди часто і сказав, що після відвідин йому все бачиться по-іншому. Розумієш, що не так важливі гроші, статус, життєвий поспіх.

«Стареньких людей треба цінувати і шанувати їх у той спосіб, який кожен з нас може. Наприклад, можеш словом підтримати – підтримай, дією – підтримай. Дорожи ними як своїми батьками. Адже пошана породжує пошану. І молодь повинна знати, що колись також доживе до солідного віку. Тому не можна скидати з рахунків стареньких і хворих. Вони вчора дарували нам життя, а сьогодні ми їм – повагу»,- каже він.

На запитання чому він відвідує Хоспіс мало не щотижня – відповів, що власним прикладом хоче показати, що не так це важко підтримати у складній життєвій ситуації тяжко хворих дідусів і бабусь. Вони на стільки щирі, відкриті і вдячні, що їхнім позитивом просто заряджаєшся сам.

Мамедов Садіяр дуже вдячний колективу медичного закладу, який, на скільки можливо в умовах лікарні, підтримує тут родинну атмосферу, намагається знеболити їх фізичний біль, і душевний.

Незабаром Міжнародний день людей похилого віку. Не забудьте хоча б подзвонити своїм батькам і спитати: «мамо, тато, як ви?»

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину