Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
30.08.2016
134
0

Майже всі херсонці внесені до Державного реєстру платників податків

З початку 2016 року за «ідентифікаційним кодом» до Центру обслуговування платників Херсонської ОДПІ звернулись 9 тисяч громадян України. Загалом з обласного центру у державному реєстрі фізичних осіб зареєстровано 343 тисячі платників податків.

В окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім'ям, по-батькові, серією та номером паспорту обліковується 498 херсонців. Це громадяни, котрі відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків, зокрема, через свої релігійні та інші переконання.

Реєстраційний номер облікової картки є обов'язковим для використання підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, включаючи установи Національного банку України, комерційні банки та інші фінансово-кредитні установи в разі виплати доходів, з яких утримуються податки та інші обов'язкові платежі, укладення цивільно-правових угод, предметом яких є об'єкти оподаткування та щодо яких виникають обов'язки сплати платежів, відкриття рахунків в установах банків. Обов'язкове використання реєстраційного номера облікової картки необхідне фізичній особі, якщо вона є засновником юридичної особи.

Дані про реєстраційний номер облікової картки на прохання платника податків можна внести до паспорта платника податків.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину