Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
08.10.2018
522
0

Майже половина жителів області обрали сімейного лікаря

Майже половина жителів області обрали сімейного лікаря

Майже половина жителів Херсонщини вже обрали свого сімейного лікаря.

Про це передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену на розширеному засіданні колегії Департаменту охорони здоров’я ОДА.

«Майже половина населення Херсонщини вже обрали свого сімейного лікаря: підписано 478430 декларацій, що становить 45,7%. Лідерами кампанії «Лікар для кожної сім’ї» наразі є Великолепетиський, Каланчацький, Кочубеївський ЦПМСД та інше», - йдеться у повідомленні.

Станом на 1 жовтня 2018 року з 29 медичних закладів уклали договори з НСЗУ (Національною службою здоров’я України) поки що 10, а 8 закладів, що надають первинну медичну допомогу досі не пройшли автономізацію.

Головною функцією НСЗУ є стратегічні закупівлі, контрактування, контроль та укладення договорів з надавачами медичних послуг. Служба сплачуватиме за медичні послуги, а не фінансуватиме утримання медичних закладів.

На 2019 рік заплановано відшкодування вартості лікарських засобів через НСЗУ замість урядової програми «Доступні ліки», фінансування якої продовжиться лише до 1 липня 2019 року. Також з 2019 року медичної субвенції на фінансування ПМД вже не буде, потрібне або фінансування з місцевого бюджету, або договір з НСЗУ. В 2020 році планується впровадження програми медичних гарантій для усіх рівнів медичної допомоги.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину