Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
04.09.2017
1091
0

Людина сепаратиста Немітуллаєва перемогла у конкурсі на директора КП

Людина сепаратиста Немітуллаєва перемогла у конкурсі на директора КП "Арабатська стрілка"

Георгій Безручко, який є радником голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з питань курортно - рекреаційної діяльності переміг у конкурсі на посаду директора КП "База відпочинку "Арабатська стрілка", передає ПІК.

Конкурс відбувся 4 вересня в обласній раді. Кандидатуру Безручка підтримали більшість членів конкурсної комісії, до складу якої входять депутати облради.

Читайте також: Людину сеператиста Немітуллаєва хочуть зробити директором КП

Таким чином, конкурсна комісія буде рекомендувати депутатському корпусу на сесії затвердити пана Безручка на посаду керівника закладу відпочинку.

 Читайте також: Чубаров про Німетуллаєва

Як повідомляв ПІК, Георгій Безручко  є довіреною особою екс-голови Генічеської РДА Немітуллаєва, який знаходиться у розшуку по обвинуваченню у сепаратизмі та переховується у Криму. Натомість, бізнес екс-чиновника досі зосереджений у Генічеському районі, активи, записані на дружину, не заарештовані. Допомагають квітнути бізнес-імперії сепаратиста саме такі "смотрящі", як Безручко. Прикро, що тепер серед таких "помічників" й депутати облради.

 На фото: депутат облради Микола Ставицький вітає Георгія Безручка з перемогою. Фото зі сторінки Фейсбук Миколи Ставицького

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину