Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2019
12.03.2019
633
0

Літній сезон на Арабатці стартує відкриттям ТІЦ

Літній сезон на Арабатці стартує відкриттям ТІЦ

На території стародавнього кургану на Арабатській стрілці, який в даний час вивчають археологи, планується побудувати музей.

Туристичний інформаційний центр планується відкрити на Арабатській стрілці в травні 2019 року. Як розповів в інтерв’ю Zruchno.Travel голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко, ця подія стане стартом сезону на всій Арабатській стрілці.

"Відкриття плануємо на першу половину травня. Головне, для чого відкривається ТІЦ, – це надання інформації про туристичне життя регіону. Турист безкоштовно зможе отримати мапу місцевості з туристичними об’єктами, а також рекламу місць розміщення, які працюють офіційно. Крім того, можна буде поспілкуватися з працівниками ТІЦ, які особисто відповідатимуть туристу на його питання. Плюс там можна буде придбати сувенірну продукцію, а також провести час в комфортній зоні відпочинку", – уточнив Плохушко.

За його словами, в цьому році місцева влада планує реалізувати різноманітні інфраструктурні проекти, в тому числі на Арабатській стрілці будуть встановлені інформаційні стенди, а пляжі зроблять доступнішими.

"Раніше пожежна машина могла до нас приїхати тільки з Генічеська. Тепер ми побудували і обладнали власну пожежну частину (в штат набрали 10 працівників), а в лютому відкрили фельдшерсько-акушерський пункт. Спеціально побудували двоповерховий будинок, де з часом будуть й інші лікарі основних напрямків. Все обладнання було закуплене за кошти громади. До літа на центральному пляжі в Щасливцевому та Генічеській Гірці плануємо створити інклюзивний пляж, де будуть дерев’яні настили для пересування на колясках по піску, адаптовані роздягальні (зараз на Арабатській стрілці такого немає)", – уточнив Плохушко.

Також на території стародавнього кургану на Арабатській стрілці, який в даний час вивчають археологи, планується побудувати музей.

"Ми виділили на це кошти і провели офіційні розкопки, які плануємо закінчити в 2019 році. Як виявилося, на нашій території є багато поховань. У нас, наприклад, знайшли єдине в світі поховання людини, обкладене скелетами диких качок. У травні експедиція відновиться. Вивчення курганів – це відмінний варіант для активного проведення дозвілля. Плануємо його відновити, впорядкувати прилеглу територію, встановити скіфських баб, а в майбутньому, звичайно, побудувати власний музей, щоб туристи теж могли вивчити нашу історію", – додав Плохушко.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину