Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2019
31.10.2019
488
0

Листопадова "Шафа" збере творчих херсонців

Листопадова "Шафа" збере творчих херсонців

Поети, прозаїки, співаки та музиканти презентують свої здобутки вже у неділю, 3 листопада, в арт-клубі "Masson". У рамках "Поетичної шафи" відбудеться творчий батл. Автори змагатимуть за запрошення на двох до ККЗ "Ювілейний".

Запланована колективна творчість – "безкінечний вірш". Будуть виставки: "Підвішених рядків", книжок сучасних поетів та прозаїків, фотовиставка зі знімками "шафовців". І, безумовно, не обійдеться без авторської музики. Виступатимуть барди та гурти. З останніх – "Windmusic", "Нефеншуй" та "Linrock".

"Ми кладемо на музику рядки херсонських поетів. Надихають тексти, приміром, Артема Мельниченка, Владислава Шведова, Валерії Єфремової (вона пише англійською), Дмитра Плотнікова... Деякі з пісень виконаємо на цій "Шафі". Буде круто та драйвово", - анонсує Олександр Ліньков із гурту "Linrock".

Організатори інформують: цього разу участь у заході планують взяти близько 20 поетів та 9 музикантів чи гуртів. Виступить і Віктор Братан – автор текстів, фотограф, громадський діяч. Він вже понад два роки підтримує "Шафу" і є членом цієї великої творчої родини.

"Цікаво, чим живе молодь. Спостерігаю за творчістю та успіхами авторів, ну і шукаю нових талановитих, щоб літературний процес на Херсонщині не припинявся. Окрім того спілкуюся з багатьма друзями та однодумцями, яких тут знайшов", - зазначає Віктор Миколайович.

Захід розпочнеться о 18:00. Вхід - вільний

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину