Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
31.10.2019
785
0

Листопадова "Шафа" збере творчих херсонців

Листопадова "Шафа" збере творчих херсонців

Поети, прозаїки, співаки та музиканти презентують свої здобутки вже у неділю, 3 листопада, в арт-клубі "Masson". У рамках "Поетичної шафи" відбудеться творчий батл. Автори змагатимуть за запрошення на двох до ККЗ "Ювілейний".

Запланована колективна творчість – "безкінечний вірш". Будуть виставки: "Підвішених рядків", книжок сучасних поетів та прозаїків, фотовиставка зі знімками "шафовців". І, безумовно, не обійдеться без авторської музики. Виступатимуть барди та гурти. З останніх – "Windmusic", "Нефеншуй" та "Linrock".

"Ми кладемо на музику рядки херсонських поетів. Надихають тексти, приміром, Артема Мельниченка, Владислава Шведова, Валерії Єфремової (вона пише англійською), Дмитра Плотнікова... Деякі з пісень виконаємо на цій "Шафі". Буде круто та драйвово", - анонсує Олександр Ліньков із гурту "Linrock".

Організатори інформують: цього разу участь у заході планують взяти близько 20 поетів та 9 музикантів чи гуртів. Виступить і Віктор Братан – автор текстів, фотограф, громадський діяч. Він вже понад два роки підтримує "Шафу" і є членом цієї великої творчої родини.

"Цікаво, чим живе молодь. Спостерігаю за творчістю та успіхами авторів, ну і шукаю нових талановитих, щоб літературний процес на Херсонщині не припинявся. Окрім того спілкуюся з багатьма друзями та однодумцями, яких тут знайшов", - зазначає Віктор Миколайович.

Захід розпочнеться о 18:00. Вхід - вільний

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину