Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
16.11.2017
1139
0

Чи знову пролежить листя до весни?

Листя в Херсоні – чекають, поки все опаде

Мешканці будинку по вулиці Кулика, 126 у Херсоні з занепокоєнням спостерігають, як під їх вікнами формуються великі купи листя, передає ПІК. Це лише те, що двірники КП «Дніпровський»  час від часу змітають з асфальту. А листя, що опало на траву, так і лишається підгнивати товстим шаром. А там, де купа - перехожі просто починають кидати пляшки, стаканчики, сміття. Поступово двір перетворюється у смітник. 

Минуло року з цього двору осіннє листя вивезли у травні  2017 року  – і то після звернення нардепа. Чи не опиняться мешканці цього будинку знову перед купою гнилого листя під своїми вікнами?

Ми намагалися з’ясувати це питання у заступника керівника КП і депутата міської ради пана  Євгена Матковського. Проте, на жаль, депутат і комунальник, запевнивши, що зателефонує пізніше, бо на зустрічі, про обіцянку, вочевидь, забув. А коли його набирали ми пізніше, слухавки більше  не брав. 

Проте нам все ж вдалося додзвонитися до його підлеглих. За однією версією – вивозити листя будуть, коли все опаде. Бо надто дорого це робити постійно – одна машина для вивезення, без роботи двірників – 600 гривень. Тому чекають. Правда, з уст іншого працівника прозвучала інформація, що листя вивозять, проте  дві машини на 300 будинків – це надто мало. 

Але ніхто так і не дав гарантії, що листя вивезуть до морозів і снігу і що воно не лежатиме до весни. Тобто, графіку вивезення не існує?

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину