Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
02.08.2016
394
0

«Лісові» питання під контролем громадськості Херсонщини та депутатів

«Лісові» питання під контролем громадськості Херсонщини та депутатів

Сьогодні, 2 серпня, відбулося засідання громадського оперативного штабу з питань догляду та контролю за збереженням навколишнього середовища, повідомляє у фейсбук Херсонська обласна рада. 

Основні питання, які обговорили під час засідання, торкалися проблеми незаконної вирубки лісів Херсонщини, використання надр та боротьби з браконьєрством.

Як зазначив перший заступник голови облради Василь Зеленчук щодо незаконної вирубки лісів та незаконного видобування ресурсів, будуть підготовлені документи, які найближчим часом розглянуть під час засідання постійної комісія обласної ради з питань земельних відносин та екології.

Депутати мають намір підготувати та прийняти програму «Ліси Херсонщини», у якій буде зазначено повний перелік всіх лісових ресурсів області, буде створена публічна база по лісовпорядкуванню.

«Депутати спільно з громадськість тримають під контролем ці питання, я особисто виїжджав на інспекції в лісгоспи. По зафіксованим фактам правопорушень ми подавали заяви в правоохоронні органи, чекаємо на результати перевірки», - підсумував Василь Зеленчук.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину