Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
04.12.2020
302
0

Лісівники Херсонщини отримали нове обладнання радіозв’язку

Лісівники Херсонщини отримали нове обладнання радіозв’язку

Лісівники зможуть оперативно реагувати й ефективно взаємодіяти під час ліквідації лісових пожеж та рятувальних операцій завдяки новому обладнанню цифрового радіозв’язку.

У с.Костогризове, на території Олешківського лісомисливського господарства, компанією «Новітні телекомунікаційні рішення» було введено в тестову експлуатацію базову станцію MOTOTRBO MOTOROLA SOLUTIONS стандарту DMR та передано десять одиниць цифрових радіостанцій.

За словами начальника управління інформаційних технологій ОДА Миколи Якименка, цифрові радіостанції дозволять забезпечити стійким оперативно-диспетчерським зв’язком ланок лісомисливського господарства з пунктом управління штабу цивільної оборони в м.Херсон, оперативно-координаційним центром ГУ ДСНС України в Херсонській області, підрозділами Олешківського та Голопристанського ДПРЧ ДСНС України під час виникнення надзвичайних ситуацій. 
Це пілотний проєкт в рамках масштабного створення Ситуаційного центру та Системи централізованого оповіщення населення про загрози виникнення надзвичайних ситуацій (техногенного, екологічного, природного характеру) у мирний та воєнний час. Його розроблено фахівцями компанії «Новітні телекомунікаційні рішення» разом з представництвом MOTOROLA SOLUTIONS у Східній Європі, та компанією Digitex (Польща). Цей проєкт охопить всі районні центри й територіальні громади області, він дозволить замінити старий парк обладнання радянського виробництва та відповідати сучасним західним технологіям у сфері цивільного захисту населення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину