Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
03.11.2020
611
0

"Лишитись не можна поїхати" - друга прем’єра студії "18+"

"Лишитись не можна поїхати" - друга прем’єра студії "18+"

"Лишитись не можна поїхати" – на сцені "Під дахом" відбулась прем’єра соціальної комедії. У виставі задіяні актори студії "18+", яка вже не перший рік існує на базі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша.

Режисер-постановник вистави та опікун студійців Катерина Слажнєва ділиться: "Це історія про нас із вами, про те, що ми кинуті державою та єдине, що можна зробити, аби прогодувати родину, дати дітям достойне майбутнє – це поїхати в іншу країну і заробляти там гроші. Але найтрагічніше, що ми не хочемо їхати, нам дуже боляче і ми сумуємо за своєю Батьківщиною. У нас герой часто міняє рішення: то їде, то не їде… то хоче залишитися, то ні… Але ж, для того, щоб нікуди не їхати, треба робити кращою свою країну".

Автор п’єси – херсонець, випускник лабораторії "18+" Ігор Носовський. Молодий драматург ділиться: на написання надихнула загальна ситуація в державі. Головний герой – юрист за освітою – зібрався у Польщу, де йому пропонують йти то на завод, то "на полуницю"…

"Для мене основна тема цього тексту звучить так: людина хоче втекти, поїхати туди, де краще, але не хоче міняти щось тут і зараз. Правду кажуть: добре там, де нас немає. Але чому не робити це добре у себе вдома? Також я зачіпаю тему дорослішання людини, як вона змінюється в залежності від обставин", – зазначає Ігор Носовський.

Що цікаво, один із акторів, який грав друга-заробітчанина, дійсно їздив на три місяці до Польщі, але таки повернувся!

"Студія росте – це вже друга прем’єра! Ми періодично ставитимемо її в репертуар, можливо вдень у вихідні. Мені хочеться, щоб молодь подивилася", - зазначив художній керівник театру Олександр Книга.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину