Pik
Сьогодні, 11 серпень 2020
26.04.2019
703
0

Лише два херсонці незадоволені, як ходять маршрутки у вечірній час

Лише два херсонця не задоволені, як ходять маршрутки у вечірній час

24 квітня на засіданні транспортного штабу у Херсонській міській раді обговорювали питання додержання графіку руху громадського транспорту у вечірній час, а також забезпечення автобусів трекерами контролю руху, передає ПІК з посиланням на інформацію групи Транспорт Херсона.

 

Як виявилося, автобуси на маршрутах 5, 6, 7, 8, 9, 12, 20, 33, 35, 47, 48, 49 повністю забезпечені трекерами. На маршрутах 3, 4, 10, 14, 16, 17, 24, 29, 30, 38 без трекерів декілька автобусів. Маршруты 2, 22, 25, 28 взагалі без трекерів.

Нагадаємо, завдяки сервісу EAZYWAY можна у режимі онлайн дізнаватись про кількість та місцезнаходження автобусів на маршрутах. Цей сервіс є у вигляді безкоштовного додатку на мобільний телефон. 

Щодо додержання графіку руху у вечірній час, то виявилося, що незважаючи на чисельні скарги пасажарів на те, що у Херсоні погано у вечірній час ходить транспорт, офіційно на адресу управління транспорту надійшли лише 2 скарги. Невже пасажирів влаштовує якість перевезень? 

Нагадаємо, поскаржитись на роботу транспорту можна письмово, направивши листа на адресу міської ради.

Також можна заповнити електронну скаргу на порталі Укрскарга. Такі звернення обов’язкові до розгляду начальником управління транспорту міської ради.

 

Звичайно, можна ще писати пости у Фейсбук, але це ніяк не вплине на роботу громадського транспорту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину