Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
26.07.2016
247
0

Липневий план з набору військових-контрактників Херсонщина поки не витягує

Липневий план з набору військових-контрактників Херсонщина поки не витягує

У липні поточного року на військову службу на Херсонщині мають набрати 320 контрактників.
Саме такий план визначив для області Генеральний штаб ЗСУ для забезпечення своєчасного звільнення в запас вже мобілізованих військовослужбовців та уникнення наступної черги мобілізації.

Станом на 12 липня на військову службу за контрактом відібрано 50 кандидатів. До військових частин та навчальних центрів для укладання контракту направлено 35 кандидатів, з них уклали контракт 10 кандидатів - 3,1% від планового завдання. Про це під час сьогоднішньої колегії ОДА доповів т.в.о. військового комісара Херсонської області полковник О.Г. Луньов.

Найнижчі показники відбору «на контракт» у Верхньорогачицькому, Каланчацькому, Новотроїцькому, Іванівському, районах. Кращі показники, щоправда не стовідсоткові, у Голопристанському, Каховському районах та у Херсоні.

Як прозвучало на колегії, для вирішення питання на 100%, його організацію та контроль мають взяти на себе особисто керівники районів і міст обласного значення та відповідні військові комісари. Варто залучити всі можливі ресурси, передусім, місцевих громад, громадських організацій, а також військових частин, що дислокуються на території області.
Тим більше, каже воєнком, що необхідність у комплектуванні військових підрозділів навіть на території області дійсно існує, а резерв кандидатів у регіоні, за даними служб занятості, достатній.

З метою надання допомоги місцевим органам влади і оперативного вирішення проблемних питань, пов'язаних з реалізацією відбору громадян на військову службу за контрактом, голова облдержадміністрації своїм рішенням закріпив своїх заступників та керівників структурних підрозділів ОДА за районами та містами обласного значення.

До речі, планове завдання на ІІ квартал 2016 року для Херсонщини становило 650 кандидатів. Воно виконано на 63,5% - до військових частин та навчальних центрів для укладання контракту направлено 420 кандидатів, з них уклали контракт 413.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину