Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
20.06.2018
473
0

Лікбез для пенсіонерів: як не стати жертвами шахраїв

Лікбез для пенсіонерів: як не стати жертвами шахраїв

На Херсонщині дільничні офіцери поліції роздають літнім людям пам’ятки «Як не стати жертвами різних видів шахрайства» з переліком рекомендацій. Про це передає ПІК з посиланням на відділ комунікації поліції області. 

До поліцейських звернулися понад 500 жертв шахраїв

Адже лише в цьому році за допомогою до поліцейських в області звернулися понад 500 громадян, які стали жертвами шахраїв. Кожен третій злочин розкрито.

Найпоширеніші схеми, які використовують шахраї

Найпоширеніші схеми, які використовують шахраї: дзвінки серед ночі з повідомленням, що родич скоїв ДТП і потрібна певна сума коштів для не притягнення його до відповідальності; SMS про виграші автомобілів або побутової техніки; дзвінки від нібито банківських працівників про заблокування карт і необхідність надання даних картки.

У поліції  закликають пенсіонерів бути дуже пильними і не довіряти громадянам, які приходять додому і представляються: працівниками пенсійного фонду, органів соціального захисту, входять у довіру і просять обміняти старі купюри на нові, напередодні свят пропонують придбати лікарські препарати на пільгових умовах, продають неякісну техніку за нібито зниженими цінами.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину