Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
18.11.2020
263
0

Лікарня карабелеша отримала машини і буде приймати хворих коронавірусом

Лікарня карабелеша отримала машини і буде приймати хворих коронавірусом

Лікарня Карабелеша отримала три нових автомобілі марки «Рено», придбаних за рахунок коштів НСЗУ для боротьби з пандемією. Про це ПІК повідомили у пресслужбі лікарні.

З коронавірусом ситуація набула критичних масштабів як в Україні, так і в Херсонській області. Наразі в області 7126 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. .

Тривалий час лікарня Карабелеша перебувала у стані «напоготові» і напряму не брала участі в стаціонарному лікуванні хворих пацієнтів з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Але настав час, коли «друга хвиля» захворюваності поставила суспільство у нові більш жорсткі рамки виживання і вимагає значних затратних ресурсів. Відтак дійшла черга і до «запасних» медичних закладів, які долучаються до лав борців з пандемією на передовій   і підставляють своє надійне плече у суворому двобої.

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної з поширенням корона вірусної хвороби КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» на початку листопада внесено до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації хворих на СОVID-19.

Відповідно до наказу Департаменту здоров’я ХОДА у лікарні вже перепрофільовано ліжковий фонд для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу. У закладі працюватиме 8 медичних команд для надання медичної допомоги пацієнтам із підозрою або встановленим захворюванням на коронавірусну хворобу. Також визначені палати для прийому хворих з підступною хворобою. В інфекційному відділенні працюватимуть медичні команди, забезпечені дезінфікуючими засобами і засобами індивідуального захисту та медикаментами.

Медичний персонал фактично готовий до виконання поставлених перед ними завдань. І їм неабияк допомагатимуть новенькі іномарки, які обслуговуватимуть поліклініки №№2 і 3 і стаціонар КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину