Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
27.09.2019
1095
0

Лікарня ім.О.С.Лучанського отримала нове медичне обладнання

Лікарня ім.О.С.Лучанського отримала нове медичне обладнання

Сьогодні у рамках соціального проекту японської програми «Кусаноне» Херсонська міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського отримала нове медичне обладнання для недоношених діток,- інформує ПІК.

Це такий необхідний для пологового відділення дихальний дитячий апарат, інкубатор для новонароджених і повітряний компресор.

Найбільша в області лікарня – одна із 10-ти в Україні, чия анкета була взята до уваги Японією із 500 бажаючих медичних закладів. Два роки чекали на результат, тож для Херсона це - визначна подія.

Від Японії, яка надала медичне обладнання, особисто був присутній Перший секретар Посольства Японії в Україні пан Вакуі Ацуші. Йому продемонстрували пологовий зал, у якому вже працює надане обладнання. Апарат встановили в кінці травня і за три місяці допомогли 20-ти новонародженим. Також «познайомили» з палатами, в яких перебувають матусі з дітками. І підкреслили, що пологовому відділенню вже 40 років. І щороку в ньому приймають у межах трьох тисяч пологів.

Обладнання для пологового відділення було закуплено посольством Японії разом із Всеукраїнським благодійним фондом «Допомагати Просто!» через Херсонську філію «Приватбанку».

Кожне врятоване життя - це велика перемога. «Приватбанк» через Фонд придбав для палати інтенсивної терапії новонароджених ще один  інкубатор. Тепер у пологовому відділенні їх два. Координатор програми «Кусаноне» подякувала за співробітництво директору Херсонської філії «Приватбанку» О.Бельмезі і висловила сподівання на подальше співробітництво.

Загалом у межах Програми «Кусаноне» в Україні профінансовано 138 проектів на суму близько 10 млн. дол. у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту тощо.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину