Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
06.08.2020
378
0

Лікарня ім.О.С. Лучанського тимчасово припиняє виписку й прийом хворих

Лікарня ім.О.С. Лучанського тимчасово припиняє виписку й прийом хворих

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У зв’язку з виявленням спалаху коронавірусної інфекції у пацієнтів та медичних працівників Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського, у закладі з 5 по 18 серпня буде припинено виписку й прийом дорослих та дітей планового, ургентного (невідкладного) порядку, вагітних, роділь, породіль. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

За словами директора Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктора Короленка, наразі вже підготовлено відповідний наказ, який регулює порядок звернення пацієнтів Дніпровського району, потреби жителів якого обслуговує лікарня.

У лікарні вже виявлено 9 хворих на COVID-19, серед яких 6 медпрацівників та 3 пацієнти реанімаційного відділення.

У всіх пацієнтів та медпрацівників реанімаційного відділення лікарні ім.О.С.Лучанського, а також дотичних відділень після виявлення першого випадку було відібрано понад 90 проб біоматеріалів, ще 97 відібрано сьогодні. Наразі триває дослідження цих матеріалів. 

Як зазначив головний лікар лікарні ім.О.С.Лучанського Володимир Ларіонов, виписувати хворих з лікарні будуть тільки за результатами негативного ПЛР-тесту. Крім того, продовжить роботу міський центр серця, який функціонує на базі лікарні. Усіх його пацієнтів та медичних працівників наразі тестують на наявність коронавірусу. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину