Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
01.02.2021
312
0

Лікарі Херсонщини отримають захисні костюми

Лікарі Херсонщини отримають захисні костюми

Медзакладам Херсонщини, які приймають на лікування хворих на COVID-19, Фонд громади Херсона «Захист» передасть гуманітарну допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

А саме дванадцять тисяч ізоляційних костюмів з підвищеними захисними властивостями на загальну суму 1,9 млн грн.

2 лютого о 10:00 у приміщенні заводу ТМ «Ансерглоб» (м.Херсон, пров.Лісний,10) першу партію гуманітарної допомоги отримають фахівці обласної інфекційної ім. Г.І. Горбачевського, міських лікарень ім. Є.Є Карабелеша та ім. А. і О. Тропіних.

Також захисні костюми розподілять між центральним лікарням Бериславського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Олешківського, Скадовського  районів та м.Нова Каховка.

Медзаклади отримають комбінезони ізоляційні з підвищеними захисними властивостями. 100% поліпропілен щільністю 50 г / м2, застібка - "блискавка", капюшон оздоблений еластичною стрічкою, манжети рукавів і низ штанин стягуються гумками, що забезпечує непроникність. Костюм покритий мікропористої плівкою, яка створює додатковий захисний шар, збільшує міцність і стійкість вироби до зовнішніх впливів. Шви проклеєні. Комбінезони виготовляються в Україні, постачальник визначений за відкритим тендером.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину