Pik
Сьогодні, 20 Июля 2019
11.03.2019
1132
0

Лікар з Херсона представив власне дослідження на Європейському конгресі радіологів

Лікар з Херсона представив власне дослідження на Європейському конгресі радіологів

З 27 лютого по 3 березня 2019 року в Відні (Австрія) відбувся масштабний щорічний європейський конгрес радіологів, повідомляє Херсонська обласна рада, передає ПІК.

Захід об’єднав понад 30000 учасників з різних континентів. У рамках конгресу були представлені теми з різних модальностей: УЗД, рентгенодіагностики, КТ, МРТ, а також ПЕТ-КТ у вигляді лекцій, наукових доповідей і майстер-класів, симпозіумів та різних інших дрібних сесій (Coffee-Talks, Voice of EPOS sessions, Quiz-sessions etc.). Неодноразово піднімалося питання про практичне впровадження штучного інтелекту (AI) в роботу лікаря-радіолога.

4-3-1200x800

Лікар Херсонської обласної клінічної лікарні Михайло Іщенко також взяв участь у грантовій програмі від Європейської асоціації радіологів і представив на конгресі електронний постер на тему: «Typical MR patterns of spondylodiscitis: A Pictorial review».

«Ця патологія цікава, проста і складна водночас, у зв’язку з чим потребує ранньої діагностики як з боку радіолога, так і з боку лікарів-клініцистів, оскільки пізня діагностика запальних змін хребта призводить до стійких і незворотних функціональних порушень, а рання діагностика в поєднанні з сучасними методами лікування дає високий шанс повноцінного відновлення функції хребта», – розповідає Михайло Іщенко про своє дослідження.

Постер був підготовлений Михайлом Іщенком на підставі клінічних кейсів і обстежень херсонського МРТ-кабінету. Він вже був представлений в Electronic Presentation Online System (EPOS) на Європейському конгресі радіологів 2019.

За словами лікаря-радіолога, активне бажання розвиватися, удосконалювати свої професійні навички та освоєння нових методів діагностики дозволять лікарям досягати мети – високого рівня діагностики без трагічних помилок.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину