Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
11.07.2019
4962
0

Легендарному "Кіборгу" потрібна увага влади

Легендарному "Кіборгу" потрібна увага влади

Колишній захисник ДАПА, безстрашний водій БМП, який не чекав наказів зі штабів для планового постачання до терміналів боєприпасів та провізії, а сідав за кермо свого БМП та віз під щільним обстрілом ворога воду, харчі, речі для наших військових, бо знав, що вони там цього вкрай чекають, нині перебуває у херсонському військовому шпиталі, передає ПІК.

Віталій Кульчинський, колишній боєць 93 бригади, батько 4 дітей, тричі горів у БМП, в нього прострелян хребет, плече, нога та від контузії в голові з'явилась кіста, яка постійно росте, але остаточний діагноз для подальшого лікування лікарі Херсонської обласної лікарні встановити не бажають. Так на початку херсонські лікарі спромогались довести, що пухлина з'явилась ще до того як Віталія було мобілізовано до лав ЗСУ, але через суд він доказав, що це не так. Зараз же зі слів Віталія, лікарі затягують з встановленням діагнозу, бо, мабуть, не бажають робити передбачену законом безкоштовну складну операцію.

Віталій як справжній чоловік не жаліється на життя, але б від уваги до його хвороби не відмовився, бо хтось же винен лікарів змусити прийняти рішення та призначити справжнє лікування, якщо не в Херсоні, то хоча б у Києві.

(Вибачте за поганий звук на відео)

Щоб зрозуміти ким є Віталій Кульчинський перегляньте передачу наших миколаївських колег

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину