Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
Анонс
24.11.2017
246
1

Легендарному херсонцю не вистачає коштів на видання книги

Легендарному херсонцю не вистачає коштів на видання книги

У Херсоні 28 листопада у прес-клубі «Новий день» відбудеться зустріч з легендарним Борисом Нєстєровим, який збирає кошти на видання книги про нелегкі будні військового льотчика, передає ПІК.

Почесний громадянин  Херсона Борис Нєстєров з  перших днів Чорнобильської трагедії був в першин лавах героїв ліквідаторів. З ночі 26 квітня по 10 травня 1986 року керував роботою всієї армійської авіації з даху готелю «Полісся» в м. Прип’ять на відстані менше 1200 м від зруйнованого Чорнобильського реактора. Особисто здійснив 51 бойовий виліт над зруйнованим ІV реактором, загальний наліт 28 годин. В результаті чого отримав високу дозу опромінення – 132 рентгени.

Він виклав на папері свої згадки та думки про нелегкі будні військового льотчика. За задумом автора, ця книга має навчити дітей та онуків об'єктивно і достовірно оцінити ту ситуацію, в якій довелося жити, працювати і воювати людям старшого покоління, та мати змогу правильно розуміти те, що відбувається в наш час. А також ще раз показати, що кожна нація має знати свою історію, аби не повторювати помилок.

На превеликий жаль, це історично цінне видання не може побачити світ без нашої спільної участі, адже Борису Нєстєрову не вистачає коштів на її видання. Тому громадські активісти звертаються до тих, хто має змогу допомогти надрукувати книгу та всіх, хто небайдужий, взяти участь у творчій зустрічі з письменником, яка відбудеться у вівторок, 28 листопада, об 11:00 у прес-клубі «Новий День» за адресою: вулиця Преображенська, 26.

Під час зустрічі відбудеться  акція - лотерея «Земля і небо».

 

Новини по темі

Коментарі

Анелія, 24.11.2017
зате на всілякі дурниці є...особливо "радує" оті букви перед парком..дууууууууже потрібна справа...

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину