Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
18.09.2019
550
0

Лавреньовка – сучасний простір для дозвілля, навчання та розвитку

Лавреньовка – сучасний простір для дозвілля, навчання та розвитку

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова – сучасний простір для дозвілля, навчання та розвитку. Щодня працівники бібліотеки вражають своїх відвідувачів різноманітними заходами. Про це повідомляється на сайті Херсонської облради,- передає ПІК.

Зокрема, до Дня фізичної культури та спорту бібліотека підготувала для дівочого клубу «Камея» не лише розповідь про найвизначніших українських спортсменів, а й спорт-тайм. Разом з досвідченим тренером Олексієм Романюком дівчата спробували виконати вправи з фітнесу, а також отримали безцінні поради щодо корисного харчування та фізичного навантаження.

З нагоди 75-річчя заснування КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та 65-річчя навчально-методичної лабораторії технологій Лавреньовка презентувала фотопроект «Берегині рукотворних див», розроблений спільно з навчальним закладом. Участь у ньому взяли дванадцять провідних педагогів-технологів Херсона та Херсонської області. Кожна з майстринь, що вкладають у навчання школярів не тільки професійну майстерність, а й любов до декоративно-ужиткового мистецтва, представили авторський рукотворний виріб, який відображає одну з її пріоритетних технік рукоділля.

Долучилися фахівці бібліотеки і до V Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченій вищезазначеним ювілейним датам. Завідувач відділу мистецтв Юлія Калмикова виступила з доповіддю про освітні та культурні проекти бібліотеки. А Валентина Моісеєва, автор та фотограф проекту «Берегині рукотворних див» розповіла про хід обласної національно-патріотичної акції «Ми – українці», складовою якої став фотопроект.

Активну участь Лавреньовка взяла і в святкуванні Дня міста Херсона. Книгозбірня розгорнула «Бібліотечне містечко» у рамках фестивалю «Велика Корабельна родина» в парку Шуменський. Гостям свята була запропонована виставка «Книжкова торбина для всієї родини», бібліопікник «Невідомий, відомий Херсон», майстер-класи «Паперові вітрила» та «Херсонський кавунчик».

У «Бібліотечному містечку» серед Шуменського парку всі отримали гарний настрій та задоволення від чудової атмосфери свята, а бібліотека завжди чекає своїх читачів у гості!

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину