Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
09.05.2019
1961
0

На бульварі Мирний хочуть встановити павільйони та кіоски

Кіоски на бульварі Мирний лобіює депутат міськради

Те, що деякі представники влади Херсона називали плітками, виявилося суцільною правдою. Мова йде про встановлення на бульварі Мирний різної площі МАФів. Директорка КП “Херсонський центр земельно-майнових відносин” Олена Мазур підтвердила, що підприємець замовив та оплатив розробку комплексної схеми розміщення тимчасових конструкцій на бульварі Мирний, передає ПІК

Саме приватним замовленням невідомо якого підприємця й займається директор КП, яка отримує зарплатню з міського бюджету. Більше того, пані Мазур повністю зміщує та підміняє акценти. Людей, які обурюються планами перетворення бульвару у торгівельне містечко, вона звинувачує у тому, що вони проти благоустрою, бо самі не в змозі потягнути масштаби запропонованої реконструкції. Підприємця, який замовив схему розміщення ларьків у центрі міста, директорка вважає спасителем.

Насправді питання зовсім не у протидії благоустрою. Громадські активісти вказують на лобіювання інтересів конкретного підприємця з боку директора КП.

Читайте також: Дніпровська райрада проти МАФів на бульварі Мирний (документ)

Про те, що бульвар потрібно змінювати, зрозуміло всім. Але умови для всіх мають бути однакові.

Має бути конкурс проектів або архітекторів, або підприємців. Кожен, хто відчуває бажання та спроможність змінити центральний бульвар міста, має довести фахівцям та громаді, що його проект найкращий для міста. У нашому випадку КП ставить херсонців перед фактом – буде так і це буде робити такий-то підприємець.  

У сюжеті телеканалу “Херсон плюс” викладено позицію Олени Мазур: 

“Іде “вкид” інформації. Не йдеться про те, щоб зробити бульвар ринком. Комплексна схема затверджується виконкомом. На минулому засіданні перший заступник міського голови зняв проект рішення виконкому, оскільки виступив голова Суворовської у місті Херсоні ради Андрій Задніпряний з криками про те, що не буде МАФів на бульварі. Ніхто з членів виконкому комплексну схему не бачив, ніхто не зустрічався з директором комунального підприємства, питань не задавав. Іде звичайне блокування цього питання. Дуже багато підприємців та депутатів, які мають тимчасові споруди, бажали брати участь, приходили, але коли ми їм показували архітипи, як все буде, які вимоги, що це не буде ларьок з вагонки, то вони розуміли, що не потягнуть таке будівництво й шли ображені. Починали перешкоджати”, - каже директор КП “Херсонський центр земельно-майнових відносин” Олена Мазур.

Так що ж буде розміщено на бульварі?

За словами Олени Мазур, на початку бульвару з боку кінотеатру “Україна” буде встановлено павільйон площею у 30 кв. м.

На затоптаній та брудній території, як Олена Мазур називає газон, (мається на увазі зелена зона з боку магазину “Простор”) підприємець встановить дитячий майданчик та зробить благоустрій зеленої зони, яка розміщується напроти, тобто з іншого боку від фонтану.

Наступні споруди планується встановити на протилежному боці бульвару. Там будуть розміщуватись народні майстри. Неподалік буде два кіоски.

Передбачається знос одного дерева, замість нього підприємець посадить декоративні культури.

На схемі МАФи позначені жовтим та червоним кольорами:

схема

Ось так виглядають "красиві" ларькі по версії Олени Мазур:

ларек

Наразі, є значне обурення цими планами та не прозорою процедурою з боку громадських активістів. Вони вимагають накласти мораторій на встановлення МАФів у Херсоні.

Останнє слово за членами виконкому, засідання якого відбудеться у травні.

Нагадаємо, на минулому засіданні виконкому питання мали розглядати, але його зняли, бо ніхто з членів виконком не бачив комплексну схему. Чомусь директор КП вирішила, що не вона має доводити необхідність затвердження комплексної схеми розміщення МАФів на бульварі Мирний, а члени виконкому, депутати та громадскість мають вмовляти її розповісти про плани конкретного підприємства щодо центру міста.

Це питання розглядалось 6 травня на засіданні громадської ради, але Олена Мазур на зустріч з громадскістю не прийшла, а згодом взагалі заявила, що спілкуватись буде тільки в ефірі телеканалу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину