Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
10.09.2019
1228
0

Квиток в один кінець? Або як отримати права поза законом

Квиток в один кінець? Або як отримати права поза законом

На Херсонщині бархатний сезон у розпалі. Люди продовжують мігрувати Україною. І при цьому, як правило, користуються самим ходовим транспортом - автомобільним. Цьогоріч Чорноморське узбережжя смт Лазурного користується неабияким попитом,- передає ПІК.

Відпочивальники приїздять на відпочинок і погода обіцяє не швидке закриття сезону. Та є в цій ідилії одне "але". Чим повертатися додому? Простіше кажучи, автобусів може не бути. Або бути - з нехтуванням безпеки пасажирів і неякісного надання їм послуг. Приводом для такого розуміння ситуації став недавній лист, що надійшов з Херсонської облдержадміністрації до Лазурненської автостанції. Управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Херсонської ОДА надіслало перевізникам дещо дивного листа-реакцію на скарги людей щодо нестабільності в пасажироеперевезеннях місцевого рівня після 31 серпня. Отже, у тексті за підписом в.о. начальника управління П.Дементьєва йдеться: "вимагаємо негайно припинити надання послуг з перевезення на сезонних автобусних маршрутах та їх обслуговування на автостанціях і автовокзалах області." Але як цікаво, у переліку перевізників відсутнє прізвище О.В.Шмагановського. Підприємець і місцевий депутат Олександр Демчук стурбований ситуацією, яка склалася на користь не тих осіб, які зовсім не дбають про розвиток селища і безпеку людей.

Щодо скарг, то вони дійсно надходили і мали під собою підстави. Скарги на автобуси, якими забезпечував Шмагановський О.В. Письмові звернення з реальними людьми, які були обурені відсутністю відповідних автобусних рейсів,або несвоєчасністю прибуття автобусів. Облік об' єму перевезень залишався в тіні. Погодьтеся, на таксі з Лазурного до Скадовська не наїздишся. А тепер трохи історії. Пасажироперевезення в Лазурному з 2010 року налагоджені належним чином. Офіційно працює автостанція, через яку укладені договори на надання послуг з перевізниками. Як і передбачено нормами пасажирських перевезень на автостанції виконуються всі правила: інформація про рейси, продаж квитків, надання послуг пасажирам в залі очікування тощо. До того ж у частині сплати податків до місцевого бюджету тут все у повному порядку. Та з часом від громадян почали надходити письмові скарги на рівні району, області щодо нечіткості роботи деяких власників транспортних засобів. То автобус не заїхав на автостанцію, то взагалі проігнорував час виїзду за графіком. Пан Шмагановський перестав виконувати умови договору між ним та автостанцією. І тепер з огляду на такий лист складається трохи незрозуміла ситуація з перевізниками. Виходить: ті, хто працює поза правилами, залишаються на "полі гри", а ті, які виконують, повинні завершити свою діяльність і поступитися тим, хто порушує Закон України "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт" і ні в що не ставить діючу автостанційну мережу області. Навіть каси-ларьки мають свої. Щоправда, оформлені вони як пункти продажу овочів і фруктів. До того ж такі горе-перевізники ні перед ким не звітують. У той час як власники автостанцій зобов"язані подавати інформацію про кількість виконаних автомобільними перевізниками рейсів на автобусних маршрутах, що пролягають через автостанцію. Крім того, організатори перевезень мають інформувати власників автостанцій про результати проведення конкурсів з перевезення пасажирів на маршрутах, які пролягають через автостанції. У поточному році Лазурненську автостанцію проігнорували. Чому? Відповідь напрошується сама собою. Адже як зрозуміло, "щось" не зникає в "ніщо". Тільки в цій ситуації скадовчанам і лазурчанам не байдуже, що буде з їх правами на поїздки і хто гарантуватиме їм власну безпеку під час руху в автобусі "поза правилами"? І їм не байдуже, якою буде завтрашня вартість квитка в один кінець?

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину