Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
12.10.2019
1251
0

Квіти полеглим героям висадили в Херсоні

Квіти полеглим героям висадили в Херсоні

Мамедов Садіяр зазначив: «Сьогодні ми захищаємо не лише свою землю, ми боронимо наші цінності й земляки-герої є частиною цих цінностей, бо свої життя вони віддали за те, щоб наші міста розквітали, розвивались та розбудовувались. Тому як і їх імена є честю і символом нескореного Херсона, є частиною історії Херсонщини, так і квіти на їхню честь – є символом цих цінностей. Тому всі, хто розуміє цей поклик – саджайте квіти на честь захисників. У цьому і є прояв поваги до полеглих і любов до Батьківщини. Маленька справа для героїв і Херсона».

На знак шани й пам’яті полеглим героям, ініціативна група Херсона провела, 12 жовтня, акцію з висадки троянд біля Алеї Героїв до Дня захисника України.

В акції взяли участь представники Всеукраїнської організації учасників бойових дій «Побратими України», Херсонської міської організації «Жіночий клуб «Ініціатива», солдати військової частини 3056 Нацгвардії, відомі волонтери міста та небайдужі херсонці.

Квіти були закуплені волонтерами та громадськими організаціями міста. Висадили 162 кущі. Заручилися підтримкою щодо догляду за станом квітів у Херсонського водоканалу, КП «Гарнатія» та Храму святої мучениці й цариці Олександри.

 

«Ми повинні пишатися тим, що ми українці. Дуже знаково, що саме сьогодні, напередодні Дня захисника України, ми маємо честь, своїми вчинками та діями, вшанувати пам’ять наших побратимів, наших земляків-героїв», – наголосив Мамедов Садіяр, голова благодійного фонду, представник ВГО «Побратими України».

Спільно з містянами, херсонськими волонтерами Григорієм Янченком, Галиною Уманець, Ігорем Кураяном, родинами полеглих, з громадським діячем Ю.Рожковим, Мамедов Садіяр висадив квіти-символи дякуючи за участь в акції дітям, яких на акції було чимало.

Тетяна Князева зі своїми юними талантами додали заходу творчого заряду. Тому все дійство перетворилося на спільну добру та душевну справу.

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину