Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
Гаряча новина
15.08.2017
785
0

Курсанти ХДМА на захисті навчального закладу

Курсанти Морської академії виклали свою позицію у відкритому листі

На офіційній сторінці Херсонської державної морської академії у мережі Фейсбук оприлюднено Відкритий лист студентського самоврядування Херсонської державної морської академії до органів державної та виконавчої влади, засобів масової інформації.

Текст листа:

“Сьогодні курсанти Херсонської державної морської академії потрапили у складну ситуацію. Протягом двох тижнів на сторінках соціальних мереж в Internet-просторі, засобах масової інформації з’являлися все нові і нові повідомлення про рейдерське захоплення Академії, які є небезпідставними, адже позбавлення ліцензії Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру при ХДМА інакше назвати не можна.


10 серпня 2017 року в Internet-мережі з’явився лист - звернення до Президента України, написаний начебто від батьків курсантів Академії та Морського коледжу, побудований на суцільному наклепі в сторону навчального закладу. Ознайомившись із його змістом, курсанти та їх батьки були обурені написаним. І на це дійсно є підстави.

Практично всі курсанти Херсонської державної морської академії задоволені якістю знань, які ми отримуємо в стінах навчального закладу та тією практичною підготовкою, яку ми маємо змогу проходити в Херсонському морському спеціалізованому тренажерному центрі при ХДМА. Саме завдяки інвесторам в обличчі відомих іноземних крюїнгових і судноплавних компаній, ми не лише отримали зазначений центр, а й більшість з курсантів забезпечено першим місцем роботи на іноземних суднах далекого плавання. Проходження тренажерної підготовки є обов’язковою складовою навчання в академії, які закладені в сітку навчальних годин. Тому, позбавлення курсантів можливості отримувати практичні навички призведе до того, що курсанти будуть потрапляти на реальні судна непідготовленими і не зможуть конкурувати на ринку праці в морській індустрії.
 

Ситуація, яка штучно створена навколо нашого навчального закладу, негативно впливає на авторитет знаного у світі навчального закладу у компанії «Марлоу Навігейшн». І це засмучує нас, наших батьків, компанії-роботодавців та інвесторів. Єдине, що дійсно важливо для нас і наших батьків – це якісна вища освіта, яку ми, вступаючи до навчального закладу, мріяли отримати. Її головною складовою є практична підготовка, яку нам забезпечує Херсонський морський спеціалізований тренажерний центр, висококваліфікованих спеціалістів якого нас намагаються позбавити.


Виходячи з вищезазначеного, курсантський склад Херсонської державної морської академії, батьки курсантів, студентів і учнів звертаються до Вас із проханням не залишатися осторонь цієї гострої проблеми та зробити все можливе задля того, щоб Херсонський морський спеціалізований тренажерний центр при кращому морському навчальному закладі нашої країни – Херсонській державній морській академії, й надалі продовжував працювати та готувати найкращих морських спеціалістів світу!

Курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА.”

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину