Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
24.05.2016
157
0

Курорти Херсонщини готуються до сезону

Курорти Херсонщини готуються до сезону

Упродовж квітня-травня цього року курортні населені пункти на Херсонщини готуються до початку сезону. Перевіряється готовності мереж водопостачання і водовідведення, організовується своєчасне вивезення сміття, готують до сезону пляжі, прибережні території, місця масового відпочинку. Крім того, видаляються бур'яни, обстежують та приводять в належний стан автошляхи, що з'єднують курортні населені пункти між собою та з районними.

Про це говорили на колегії ХОДА. 

В квітні в курортних районах області були створені робочі групи, які контролюють підготовку до туристичного сезону та комісії, які приймають в експлуатацію заклади оздоровлення та відпочинку для дорослих та дітей. В останню комісію увійшли представники органів державного санітарного, пожежного, технічного, архітектурного наглядів, а також громадських організацій, власники або керівники закладів відпочинку та оздоровлення.

З сільськими і селищними головами курортних населених пунктів провели наради, на яких обговорили підготовку до сезону. 

Суттєва частка приватних міні-пансіонатів вже відкрились і приймає туристів з 1 травня. Також на відпочинок туристів приймають 56 об'єктів сільського зеленого туризму.

До 10 червня завершиться інвентаризація сезонних закладів відпочинку та оздоровлення, а також міні-готелів і пансіонатів.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину