Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
16.08.2019
1799
0

Куди поділи чиновники Херсонщини 934 млн грн за півтора року – запитає державна аудиторська служба.

Куди поділи чиновники Херсонщини 934 млн грн за півтора року – запитає державна аудиторська служба.

Місцеві бюджети – це грощі місцевих платників податків, тобто кожного з нас. Але депутати та голови громад ставляться до бюджетів, як до власних коштів, бо інакше вже б сидів за гратами кожен, хто ці кошти витрачає не на користь життя громадян. Чого варті наприклад комунальні підприємства, які поглинають мільйони, а результат в ЖКХ все гірше і гірше.

Херсонщину не так давно очолив Юрій Гусєв, але практично він поки що не має власної команди, тому витрачає час, щоб зрозуміти хоча б суть проблем Херсонщини, систематизувати їх, тому й побував в 15ти районах та спілкувався з мешканцями. Але розуміючи що перш ніж почне вже зі своєю командою заступників та управлінців працювати на повну силу – потрібен аудит господарства.
І в першу чергу – бюджетів, щоб убезпечити себе від шлейфу попередніх боргів попередньої влади.

Зазначемо, що виникає дуже багато запитань про витрати на суму близько 934 млн грн.бюджетних коштів. Тому підтвердити ці дані чи спростувати, найти винних, щоб передати всю доказову базу про зловживання правоохоронцям – приїхали в Херсон десант Державної аудиторської служби на чолі з Лідією Гавриловою.

І тут Херсонщина чекає: чи хтось таки буде відповідати за розкрадання бюджетів, чи це лише театр серіалу «шукаємо винних».

На Херсонщине местные бюджеты ожидает аудит. Об этом заявили вчера в Херсонской ОГА, куда прибыли представители Государственной аудиторской службы во главе с Лидией Гавриловой. Проверять заведения социально-экономической сферы и коммунальные предприятия будет команда аудиторов с Херсонской, Николаевской областей, Западной Украины и Киева.
«Государственная аудиторская служба прибыла для структурирования использования бюджетных средств заведениями социально-экономической сферы и коммунальными предприятиями региона. Налоги – один из основных источников поступления средств в бюджеты разных уровней, поэтому край важно контролировать процесс их наполнения», - заявила Лидия Гаврилова.
В какие сроки будет проведена проверка, и за какой период, в обладминистрации не уточнили. Стоит добавить, что по предварительным результатам аудита использования бюджетных средств за последние полтора года, было обнаружено нарушений на около 934 миллиона гривен. Сегодня специальная комиссия, которая проводила аудит, должна предоставить окончательный отчет, который будет передан в правоохранительные органы.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину