Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
16.04.2018
4139
1

Куди йдуть гроші училища фізичної культури?

Куди йдуть гроші училища фізичної культури?

На Херсонщині все переплуталось - для боксерів за бюджетні кошти закупають професійне звукове та світлотехнічне обладнання на сотні тисяч гривен, якого, до речі, не мають заклади культури або освіти в області. Про це пише Спорт для всіх.інфо, передає ПІК.

У лютому, керівником училища фізкультури Валентином Сухом (він же – депутат міської ради – ред.) «було проведено» чемпіонат України з боксу серед молоді, де відбулось порушення бюджетного законодавства на майже 500 тисяч гривен. Тобто зайво витрачено півмільйона гривень з обласного бюджету.

І хоч ця інформація, коли стала відома, наробила багато галасу, це нікого не зупинило. Лише навчило, як видно, більш обережнішими та не засвічувати деталі афер.

А суть ось у чому. До чемпіонату України з боксу серед молоді В.Сух готувався ретельно, весь січень та початок лютого 2018 року заключав договори на придбання світлового обладнання, послуг з підтримки театральних і концертних заходів, викладаючи їх на порталі публічних закупівель «ProZorro» як того вимагає законодавство. При цьому, маніпулюючи з цінами, кодами економічної класифікації видатків (КЕКВ) та класифікатором товарів і послуг, можливо знав, що йде на незаконні дії, підписуючи дані платіжки.

Понервувавши, він змінює тактику. Вже 5 квітня училище фізкультури придбало звукове обладнання на 256 тисяч гривен. При цьому, так як на «ProZorro» обов’язковий поріг для проведення торгів від 200 тисяч гривен, то В.Сух ділить обладнання на 143, 78, 35 тисяч гривен відповідно (дивитися скани) і не проводить відкриту процедуру закупівлі. Зрозуміло, що і зразки договорів на порталі теж не викладаються, тобто, що саме купило училище фізкультури - невідомо.

1_1

2_2

3_1

Оскільки для боксерів за бюджетні кошти закупають професійне звукове та світлотехнічне обладнання на сотні тисяч гривен, то будемо чекати, як для хореографів або музикантів обласна рада незабаром придбає боксерський ринг та боксерські груші, пише видання. 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Светлана, 21.04.2018
Уже в усьому світі боксерські поєдинки - це масштабне шоу. Може і в нас тепер буде!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину