Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
08.07.2020
405
0

Крокодилова ферма на Арабатці виявилась пересувною виставкою

Крокодилова ферма на Арабатці виявилась пересувною виставкою

У херсонських ЗМІ з’явилась інформація, що в одному з готельно-розважальних комплексів Генічеського району відкрилась справжня крокодилова ферма. У рекламі було сказано, що вона єдина на всю країну і всіх бажаючих запрошували подивитись на живих динозаврів.

Фахівці Генічеського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області вийшли на об’єкт для збору інформації, адже до них за реєстрацією подібної ферми ніхто не звертався.

На місці виявилось, що це не ферма, де розводять тварин. А пересувна виставка. Керівниця виставки розповіла, що тварин викупала у фотографів, які експлуатували тварин для роботи на пляжах, з пересувних цирків тощо.

Усього на виставці представлені 23 крокодили різного віку та розміру, 2 мавпи, 1 єнот та 1 черепаха.

Візуально тварини виглядали доглянутими, місця утримання були чистими.

Ветеринарні паспорти є у всіх тварин. Проте у єнота відсутні відмітки про вакцинацію від сказу. У мавп таких відміток теж немає, як і даних про дослідження на туберкульоз. Відсутні дані про проведення дегельмінтизації.

Не змогли надати і необхідні дозвільні документи на переміщення тварин і про їх походження.

Керівниця виставки запевнила, що на час проведення виставки тісно співпрацюватиме з ветеринарними спеціалістами Генічеської районної державної лікарні ветеринарної медицини, аби підтримувати здоров’я тварин і оформити усі необхідні документи.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину