Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
Анонс
25.08.2017
1340
0

«КРок у майбутнє» - Міжнародний щит миру

«КРок у майбутнє» - Міжнародний щит миру

Рівно за тиждень, 1вересня,  у Херсоні на набережній Парку Слави відзначить свій 10-ти річний ювілей Міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбутнє». Про це повідомляє ПІК.

Стаття в соціальних мережах  з запрошеннями до кримських татар, які проживають у Криму, приїхати 1 вересня в Херсон на концерт рок-групи з Туреччини «Pitch Black Process», оголошення про організацію автобусних турів з Миколаєва на фестиваль у Херсоні, традиційні заклики «їдемо разом на «кРок»», що розміщуються фанатами рок-музики з різних куточків України змушують подивитися на очікувану подію більш широко.

Херсонщина - територія миру та єдності - під таким гаслом, з моменту окупації Криму та початку військової агресії РФ проти України, щорічно проводиться фестиваль. Незважаючи на те, що сцена на відкритому майданчику в Херсоні розташована в якихось 100 км від окупанта, музиканти з різних країн світу виходять на неї та своїм виступом демонструють підтримку Україні, прагнення внести свій внесок в мир, свободу і незалежність нашої країни

 

 «КРок» -є авторитетним міжнародним рок-фестивалем, який поважають в світі рок-музики (і не тільки) далеко за межами України. На цей фестиваль традиційно приїжджають любителі музики з різних куточків України та з-за кордону.

Фестиваль має велику армію своїх шанувальників і в Криму, де проведення подібних заходів зараз просто неможливо.

В один з найскладніших і трагічних етапів історії України, практично відразу після окупації Криму і, не без ґрунтовного, очікування військової агресії на територію Херсонської області. У період, коли на порядку денному стояли організація по області блок-постів і приведення в порядок бомбосховищ, коли напруженість і тривога відчувалася на кожному кроці в Херсоні, на відкритій площі було прийнято рішення провести «кРок».

Ibridoma

 

Це був травень 2014 року. Емоційний заряд, який тоді отримали городяни і гості нашого міста передати словами неможливо. Переповнена площа перед ККЗ «Ювілейний», що виходить на сцену зі словами «Слава Україні» рок-група «Ibridoma» (на фото) з Італії, Український прапор в руках вокаліста даного колективу. Той день став багато в чому переломним у свідомості херсонців. Резонанс про проведеному в Херсоні, «на лінії вогню» рок-фестивалі, за участю музикантів із Західної Європи розлетівся по всій Україні і за її межі. Херсонщина і Україна не одні в протистоянні з агресором, у нас багато друзів в різних країнах, які бажають нам світу, свободи, єдності і незалежності - це як незаперечна аксіома розлетілося з хвилями потужної рок-музики, яка в той день звучала в Херсоні.

Рок-музиканти як воїни світу і свободи з різних країн, в черговий раз вийдуть 1 вересня на сцену Міжнародного рок-фестивалю «кРок у майбутнє». Вийдуть, щоб в ювілейний для фестивалю 10-й рік своєю творчістю підтримати херсонців і гостей нашого міста, внести свій внесок у зміцнення миру і єдності. Сам факт, що всі рок-гурти з України, Білорусі, Туреччини, Швейцарії, Швеції, далекій Японії прилетять в Херсон і гратимуть без гонорарів - яскраве свідчення того, що «кРок» - це не тільки фестиваль, «кРок» - це енергетична майданчик світу, дружби і єдності.

КРок у майбутнє

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину