Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
Анонс
25.08.2017
612
0

«КРок у майбутнє» - Міжнародний щит миру

«КРок у майбутнє» - Міжнародний щит миру

Рівно за тиждень, 1вересня,  у Херсоні на набережній Парку Слави відзначить свій 10-ти річний ювілей Міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбутнє». Про це повідомляє ПІК.

Стаття в соціальних мережах  з запрошеннями до кримських татар, які проживають у Криму, приїхати 1 вересня в Херсон на концерт рок-групи з Туреччини «Pitch Black Process», оголошення про організацію автобусних турів з Миколаєва на фестиваль у Херсоні, традиційні заклики «їдемо разом на «кРок»», що розміщуються фанатами рок-музики з різних куточків України змушують подивитися на очікувану подію більш широко.

Херсонщина - територія миру та єдності - під таким гаслом, з моменту окупації Криму та початку військової агресії РФ проти України, щорічно проводиться фестиваль. Незважаючи на те, що сцена на відкритому майданчику в Херсоні розташована в якихось 100 км від окупанта, музиканти з різних країн світу виходять на неї та своїм виступом демонструють підтримку Україні, прагнення внести свій внесок в мир, свободу і незалежність нашої країни

 

 «КРок» -є авторитетним міжнародним рок-фестивалем, який поважають в світі рок-музики (і не тільки) далеко за межами України. На цей фестиваль традиційно приїжджають любителі музики з різних куточків України та з-за кордону.

Фестиваль має велику армію своїх шанувальників і в Криму, де проведення подібних заходів зараз просто неможливо.

В один з найскладніших і трагічних етапів історії України, практично відразу після окупації Криму і, не без ґрунтовного, очікування військової агресії на територію Херсонської області. У період, коли на порядку денному стояли організація по області блок-постів і приведення в порядок бомбосховищ, коли напруженість і тривога відчувалася на кожному кроці в Херсоні, на відкритій площі було прийнято рішення провести «кРок».

Ibridoma

 

Це був травень 2014 року. Емоційний заряд, який тоді отримали городяни і гості нашого міста передати словами неможливо. Переповнена площа перед ККЗ «Ювілейний», що виходить на сцену зі словами «Слава Україні» рок-група «Ibridoma» (на фото) з Італії, Український прапор в руках вокаліста даного колективу. Той день став багато в чому переломним у свідомості херсонців. Резонанс про проведеному в Херсоні, «на лінії вогню» рок-фестивалі, за участю музикантів із Західної Європи розлетівся по всій Україні і за її межі. Херсонщина і Україна не одні в протистоянні з агресором, у нас багато друзів в різних країнах, які бажають нам світу, свободи, єдності і незалежності - це як незаперечна аксіома розлетілося з хвилями потужної рок-музики, яка в той день звучала в Херсоні.

Рок-музиканти як воїни світу і свободи з різних країн, в черговий раз вийдуть 1 вересня на сцену Міжнародного рок-фестивалю «кРок у майбутнє». Вийдуть, щоб в ювілейний для фестивалю 10-й рік своєю творчістю підтримати херсонців і гостей нашого міста, внести свій внесок у зміцнення миру і єдності. Сам факт, що всі рок-гурти з України, Білорусі, Туреччини, Швейцарії, Швеції, далекій Японії прилетять в Херсон і гратимуть без гонорарів - яскраве свідчення того, що «кРок» - це не тільки фестиваль, «кРок» - це енергетична майданчик світу, дружби і єдності.

КРок у майбутнє

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину