Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2021
30.08.2017
935
0

Знак оклику Балтійсько-Чорноморського економічного форуму

"Крок у мабутнє": культурна інвестиція та символічний хід

Знаком оклику 1 вересня у Херсоні під час II етапу  IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму стане традиційний міжнародний музичний фестиваль «Крок у майбутнє».

Про це 30 серпня під час прес-конференції повідомив міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

«Заключним таким, знаком оклику цього дня, буде проведення традиційного міжнародного музичного фестивалю «Крок у мабутнє», - розповів Миколаєнко.

Як розповів під час прес-конференції Володимир Макуха, голова правління Клубу Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє»,  музичний фестиваль також цього річ буде адаптований до Балтійсько-Чорноморського форуму.

Читайте також: У Херсоні 1 вересня чекають голову Сейму Литви

«Що стосується завершального етапу – фестивалю «Крок у майбутнє», то його формат проведення якраз також більше буде адаптований до Балтійсько-Чорноморського форуму. Між виступами груп також будуть представлені певні звіти про ту роботу, яку спільно ми провели на майданчику Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, щоб всі херсонці і гості могли дізнатися, які напрацювання вже  є завдяки форуму», - розповів В.Макуха.

Що стосується музичного фестивального майданчика, то, як акцентував Володимир Макуха, групи, які прибудуть у Херсон з Європи та навіть з Японії, знають, що 1 вересня вступає в силу Угода про асоціацію України з ЄС.

«Так само вони розуміють, що з 1 вересня офіційно вступає у силу Асоціація Україна – ЄС, вони їдуть нас сюди привітати. Наші партнери і друзі з Європи взяли на себе всі витрати, пов’язані з їх (музичних груп – ред.)  прибуттям сюди в тому числі й перельотами», - розповів голова правління Клубу Міжнародного фестивалю «Крок у майбутнє».

Читайте: Швейцарський гурт "F. Way" запросив світову спільноту у Херсон

«Музиканти розуміють, що майданчик знаходиться у якихось 100 км від межі з окупованим Кримом і, я думаю, що це також досить  символічний хід. Це і культурна інвестиція, і підтримка наших партнерів», - каже В.Макуха. 

Читайте також:турецький Pitch Black Process запрошує до Херсона.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину