Pik
Сьогодні, 16 Січня 2021
18.03.2017
388
0

"Кристалл" не поддержали: "зрада" чи "перемога"?

Секретарь Херсонского горсовета Елена Урсуленко прокомментировала на своей страничке в Фейсбук результаты заседания исполкома от 18 марта по вопросу финансирования футбольного клуба «Кристалл», передает ПИК
«І четверте питання, яке не підтримали члени виконкому, - це створення муніципального клубу «Кристал». Торік близько 3 мільйонів гривень бюджетних коштів було вкладено у футбольний клуб. Цього року, з відомих причин, команда не увійшла до ІІ ліги і наступні два роки гратиме у лізі аматорів. Я цілком згодна з думкою професіоналів: навіщо витрачати 1,9 мільйони на те, щоб дорослі футболісти грали з любителями, якщо за цей строк талановиті юні спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл «накатають» свої професійні якості і зможуть увійти у оновлений склад херсонського «Кристалу»?», - написала Елена Урсуленко.
А вот депутат облсовета и член исполкома Николай Ставицкий написал по результатам заседания: «Закінчилось засідання виконкому Херсонської міської ради. Виділення коштів на фінансування футбольної команди Кристал не підтримано. Гроші на початок навігації також не виділені. Склалось враження що для когось чим гірше місту тим краще», - написал Ставицкий. И добавил в комментариях к своему посту: "А як Ви хочете щоби команда вийшла в другу лігу без елементарного фінансування? Чемпіонів треба створювати, вкладати в них гроші та сили а не чекати чуда що воно якось само собою буде на авось". 

Как ранее передавал ПИК, на исполкоме - вопросы о бюджете, отопительном сезоне и футболе.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину