Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
08.09.2017
1200
0

Пріоритет - українська мова навчання

Криницький: продовжуємо працювати з батьками учнів

Консультації і роботи щодо переведення шкіл області на українську мову навчання продовжуються.  В області з  26 шкіл, де навчання проводиться російською мовою, три херсонські  - №30, 50, 45 -  не перевели першокласників на українську мову навчання.

ПІК передавав:  На Херсонщині “опоблоківців” просять не втягувати дітей у політику 

Про це повідомив 8 вересня, спілкуючись з журналістами начальник управління освіти, науки та молоді Херсонської ОДА та депутат облради Євген Криницький, передає ПІК.

Читайте також: Опоблок у Херсоні знайшов іншого "коня"

«Я завжди говорив і буду говорити: ми живемо в Україні і маємо розмовляти українською мовою. Це наш пріоритет. Тому ми далі продовжуємо наші консультації і роботу з цього приводу», - відзначив Є.Криницький.

За його словами, директори тих херсонських шкіл, які відмовились переводити перші класи на українську мову навчання, пояснили це «небажанням батьків». «Ще раз кажу, що ми  маємо працювати сьогодні з батьками. Новий Закон про освіту, який був прийнятий, каже однозначно про те, що мовою навчання  Україні є українська», - каже Криницький.

Читайте також: Криницький не відступить

Що стосується двох шкіл у Генічеському районі, то як відзначив Криницький, у Генічеській школі №3 – три класи з чотирьох навчаються українською мовою, один клас залишається з російською мовою навчання, в Щасливцевській і Стрілковській школі також відкриті класи з українською мовою навчання», - поінформував Криницький. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину