Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018

На Херсонщині хочуть відновити роботу Кримського медичного університету.

Кримський медуніверситет запрацює на Херсонщині

В контексті запровадженої Програми розвитку людського капіталу Херсонської області та медичної реформи тривають процеси, пов’язані з відновленням діяльності Кримського медичного університету на теренах Херсонщини, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Учасники робочої групи з цього питання, яка створена при ОДА під головуванням заступника голови ОДА Андрія Балоня обговорили можливість та строки відновлення діяльності університету.

«На Херсонщині відчувається гострий дефіцит фахівців за медичними спеціальностями у сільській місцевості, тому облдержадміністрацією прийнято відповідне рішення. Під час робочої групи ОДА розроблено покрокові дії на найближчий час», - зазначив Андрій Балонь.

Серед кроків, які необхідно пройти - це зміна юридичної адресу університету, створення умов для його функціонування та залучення професорсько-викладацький складу.

Наразі триває розроблення відповідного проекту постанови Кабінету Міністрів України. Це відбудеться після погодження та надання висновків Міністерствами фінансів, освіти і науки та охорони здоров’я України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину