Сьогодні, 23 Листопада 2017
24.10.2017
249
0

На Херсонщині хочуть відновити роботу Кримського медичного університету.

На Херсонщині хочуть відновити роботу Кримського медичного університету.

В контексті запровадженої Програми розвитку людського капіталу Херсонської області та медичної реформи тривають процеси, пов’язані з відновленням діяльності Кримського медичного університету на теренах Херсонщини, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Учасники робочої групи з цього питання, яка створена при ОДА під головуванням заступника голови ОДА Андрія Балоня обговорили можливість та строки відновлення діяльності університету.

«На Херсонщині відчувається гострий дефіцит фахівців за медичними спеціальностями у сільській місцевості, тому облдержадміністрацією прийнято відповідне рішення. Під час робочої групи ОДА розроблено покрокові дії на найближчий час», - зазначив Андрій Балонь.

Серед кроків, які необхідно пройти - це зміна юридичної адресу університету, створення умов для його функціонування та залучення професорсько-викладацький складу.

Наразі триває розроблення відповідного проекту постанови Кабінету Міністрів України. Це відбудеться після погодження та надання висновків Міністерствами фінансів, освіти і науки та охорони здоров’я України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1117
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1022
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину