Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018

На Херсонщині хочуть відновити роботу Кримського медичного університету.

Кримський медуніверситет запрацює на Херсонщині

В контексті запровадженої Програми розвитку людського капіталу Херсонської області та медичної реформи тривають процеси, пов’язані з відновленням діяльності Кримського медичного університету на теренах Херсонщини, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Учасники робочої групи з цього питання, яка створена при ОДА під головуванням заступника голови ОДА Андрія Балоня обговорили можливість та строки відновлення діяльності університету.

«На Херсонщині відчувається гострий дефіцит фахівців за медичними спеціальностями у сільській місцевості, тому облдержадміністрацією прийнято відповідне рішення. Під час робочої групи ОДА розроблено покрокові дії на найближчий час», - зазначив Андрій Балонь.

Серед кроків, які необхідно пройти - це зміна юридичної адресу університету, створення умов для його функціонування та залучення професорсько-викладацький складу.

Наразі триває розроблення відповідного проекту постанови Кабінету Міністрів України. Це відбудеться після погодження та надання висновків Міністерствами фінансів, освіти і науки та охорони здоров’я України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
656
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину