Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
05.11.2018
958
0

Кримська Федерація легкої атлетики проводить змагання на Херсонщині

Кримська Федерація легкої атлетики проводить змагання на Херсонщині

Кримська федерація легкої атлетики продовжує діяти і проводить  змагання на материковій частині України.

Про це заявив журналістам після старту відкритого Чемпіонату АР Крим та міста Севастополь з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів на Херсонщині президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, передає ПІК

«Це велике свято нашого виду спорту – легкої атлетики, королеви спорту. Це величезне свято для нашої держави. Це спортивне свято, яке має не лише спортивну складову. Ми сьогодні чітко заявляємо і нашу громадянську позицію: Крим - це частина України і кримська федерація продовжує діяти і продовжує проводити змагання», - відзначив Гоцул.

Він подякував спортсменам з Криму, які зберігають вірність Україні.

2_1

На змагання на Херсонщину, в Центр Олімпійських видів спорту «Прибрежний», прибули більше 300 спортсменів з різних областей України, з нині окупованої АР Крим і ті кримські спортсмени, які покинули територію АР Крим відразу після анексії.

«Більше 300 спортсменів приїхали, є спортсмени з АР Крим, які змушені були виїхати з окупованого Криму разом з батьками, тренерами і живуть на неокупованій території України, а також приїхали спортсмени, які безпосередньо напередодні перетинали лінію розмежування для того, щоб разом з нами святкувати це свято легкої атлетики, свято кримського спорту», - відзначив Гоцул.

file_2

Нагадаємо, змагання відбулися у смт Лазурне, на щойно зданій в експлуатацію легкоатлетичній арені Центру Олімпійських видів спорту «Прибрежний» на узбережжі Чорного моря, за 50 кілометрів від тимчасово окупованого Криму. Арена побудована на принципах приватно-державного партнерства за кошти бізнесу. 3 листопада тут водночас і урочисто відкрили другу чергу спортивної споруди, і розпочали чемпіонат.

 «Я горджусь, що саме тут, за 50 км від анексованого Криму, ми відкриваємо спортивний центр. Ми втратили всю спортивну інфраструктуру на території Криму, раніше українські спортсмени їздили саме в Крим на тренування, сьогодні вони змушені тренуватися і підтримувати свою спортивну форму за кордоном і потім представляти прапор України на міжнародних змаганнях. Це неправильно», - відзначив голова правління Механічного заводу Андрій Путілов. Умови для тренування їм мають бути створені тут, в Україні. 

бузак

Президент федерації легкої атлетики АР Крим Андрій Ревуцький подякував Андрію Путілову за те, що він втілив у життя ідею побудови такого спортивного об’єкту європейського рівня на Херсонщині.

«Мені приємно знаходитись на цьому неймовірному спортивному об’єкті. Андрій Путілов – людина слова, яка реалізувала цей проект. Символічно, що тут проходить чемпіонат АР Крим та міста Севастополь. На сьогоднішній день ми даємо зрозуміти всім кримським спортсменам, що в Україні  створюють умови, щоб спортсмени могли себе реалізовувати. Будемо запрошувати спортсменів, щоб долучалися до нашої федерації,  і розуміли, що їх тут чекають, підтримують», - сказав Андрій Ревуцький.

Як раніше передавав ПІК,  стадіон у «Прибрежному» пройде сертифікацію Федерації легкої атлетики України

_1

  Читайте також: На честь відкриття легкоатлетичного чемпіонату у Лазурному виклали слово «Крим»

3

 

Фото ПІК та Тараса Бузака

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину