Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
24.07.2019
737
0

Креативна команда при владі: чи чекати на місцеві дострокові?

Креативна команда при владі: чи чекати на місцеві дострокові?

Риторичне запитання зависло у політичному кліматі України:  чекати чи ні місцеві дострокові вибори?
Сколихнули літнє вже пост-парламентсько- виборче повітря інформації з Офісу Президент озвучені в різних варіантах  на сторінках сайту «Страна», також виступ самого Президента відносно даної теми, де він зазначив «не розслаблятися» з приводу дострокових виборів.

Строкові вибори до місцевих рад будуть проходити у 2020 році. Окрім іншого – реформа де-централізації не завершена, а в тому вигляді як склалося сьогодні – частина України – це громади, частина ще не й не починали формувати їх, проведені вибори до місцевих Громад,  які сформувалися, та не ліквідовані районні та обласні адміністрації та ради,  як пропонував Уряд Гройсмана.
То як зараз провести вибори: разом в Громадах та в районах?
 В обласні ради та міста, які не організувалися в Громаду?
Що легітимне?
Чи примусово ліквідуються обласні та районні ради,  утворюють  Громади, де і будуть проходити вибори?
А як бути з повноваженнями? Як бути з землею, яка так і не передана ще Громадам?
Який розвиток де-централізації – примусовий чи законний?
А Який варіант є законним?
Питань над-то багато, і  відповіді лежать у площині прийняття низки Законів новим Парламентом, а вже потім доречно проводити строкові вибори до місцевих громад.

Тому, місцеві керманичі зазначають, що оскільки питання, перераховані вище  так і не мають відповідей, поки не буде сформована ВРУ, парламентські комітети і сама Рада не завершить формат реформи
 де-централізації – вибори  дострокові  місцеві є питанням сумнівним, тобто не законним.

Але політична доцільність Партії-переможців в Парламенті, рейтинг самого Президента В.Зеленського  можуть знову поставити  саме рейтинг та політичну доцільність формування всієї вертикалі влади під головуванням  партії «Слуга Народу»  над законом. 

Знову ж з чуток, які лунають  з офісу Президента України,  все ж, команда Зе  шукають юридичний мотив про оголошення дострокових місцевих виборів. А сценарно,  може бути так само як при інавгурації самого Президента В.Зеленського: приносять в Парламенті присягу Слуги Народу і  голосують перше рішення нового Парламенту про дострокові місцеві вибори. І все – полетіли місцеві перегони  одразу, щоб,  як казав Президент, не розслаблялися українці та політики.

Креативна Команда прийшла у владу нашими ж голосами, тому чекатимемо на креативні рішення!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину