Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
24.05.2019
1023
0

Кращим учням та педагогам школи № 47 вручили стипендії від Механічного заводу

Кращим учням та педагогам школи № 47 вручили стипендії від Механічного заводу

Вручати стипендії кращим учням і педагогам херсонської школи № 47 на святі «Останнього дзвоника» - давня традиція багаторічних шефів школи - Херсонського Механічного заводу, передає ПІК.

24 травня на урочистій лінійці, присвяченій закінченню навчального року і святу «Останнього дзвоника», звучали побажання дітям і дорослим добре відпочити під час літніх канікул, настанови випускникам, подяки на адресу педагогічного колективу школи та її директора Тетяни Галкун.Голова правління Механічного заводу Андрій Путілов вручив більше 30 стипендій переможцям олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, а також педагогам, які виховали обдарованих і цілеспрямованих дітей


-Щороку ми виділяємо певну суму стипендіального фонду, а на засіданні шкільної педагогічної ради її розподіляють між дітьми, які досягли певних висот у навчанні, спорті, творчості, а також заохочують викладачів, які привели дітей до високих результатів, - каже Андрій Путілов. 

- Таке заохочення вважаю дуже важливим, оскільки це певна мотивація для учнів ставати краще, сильніше і успішніше. Радий був побачити серед стипендіатів шкільного тренера з футболу та його вихованця. Адже команда школи № 47 вийшла у фінал Кубка з футболу і скоро поїде на фінал в «Прибережний». Приємно, що серед кращих - учні різних класів. Дуже хочеться, щоб наші діти отримували освіту високого рівня і навіть, якщо їхали на навчання в інші міста і країни, то обов'язково поверталися в рідний Херсон.

Ну, а завершив святкову лінійку прощальний вальс випускників. Теж традиція, без якої неможливо уявити собі «Останній дзвоник». І ось тут вже мало хто зміг стримати сльози. Адже попереду у тепер вже колишніх одинадцятикласників доросле життя.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину