Pik
Сьогодні, 07 Квітня 2020
05.12.2014
230
0

Кращі сільські, селищні ради області отримали почесні відзнаки та грошові премії

Кращі сільські, селищні ради області отримали почесні відзнаки та грошові премії

У рамках урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, що проходили у сесійній залі обласної ради, відбулося вручення грошових премій та почесних відзнак переможцям обласного конкурсу на кращу сільську, селищну раду. Очільники районів - призерів отримали подяки обласної ради.

Серед рад І категорії Дипломом за ІІІ місце та грошовою премією у розмірі десять тисяч гривень нагородженоРадгоспненську сільську радуСкадовського району.

Дипломом за ІІІ місце та грошовою премією у розмірі десять тисяч гривень нагороджено:Новоолександрівську сільську радуНижньосірогозького району.

Дипломом за ІІ місце та грошовою премією у розмірі п'ятнадцяти тисяч гривень нагородженоТоминобалківську сільську раду Білозерського району.

Дипломом за І місце та грошовою премією у розмірі двадцяти тисяч гривень нагороджено:Новоолександрівську сільську радуНововоронцовського району.

Серед рад ІІ категорії Дипломом за ІІ місце та грошовою премією у розмірі п'ятнадцяти тисяч гривень нагородженоБорозенську сільську радуВеликоолександрівського району.

І та ІІІ місця у даній категорії не визначались.

Серед рад ІІІ категорії Дипломом за ІІ місце та грошовою премією у розмірі п'ятнадцяти тисяч гривень нагороджено Чаплинську селищну раду Чаплинського району.

Дипломом за ІІ місце та грошову премію у розмірі п'ятнадцяти тисяч гривень отримала і Новозбур'ївська сільська рада Голопристанського району.

Також, Дипломом за ІІ місце та грошовою премією у розмірі п'ятнадцяти тисяч гривень нагородженоКаланчацьку селищна рада Каланчацького району.

Дипломом за І місце та грошовою премією у розмірі двадцяти п'яти тисяч гривень кожній нагороджено Новомаячківську селищну раду Цюрупинського району та Козацька селищна рада Бериславського району.

ІІ місце у даній категорії не визначалось.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину