Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
28.08.2019
853
0

Кращі управлінці Херсонщини

Кращі управлінці Херсонщини

27 серпня в Міністерстві молоді та спорту України відбувся семінар-нарада за участі керівників профільних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, які відповідають за розвиток молодіжної політики, спорту, фізичної культури та національно-патріотичного виховання, повідомляє ПІК

Молодь – основа держави, яка на жаль, поки що, втрачає молоде покоління з причин нереалізованості. Спортивні досягнення українців визнає весь світ. Умови в яких тренуються спортсмени та основу, яку закладають у виховній роботі – фундамент молодіжної та спортивної нації. Цими питаннями в державі опікуються Міністерство молоді та спорту України, профільні департаменти і управління в ОДА. Звичайно в державі, де не вибудовано чіткої економічної моделі управляння, де політична та економічна лихоманки йдуть одна за одною – це виклики. Та все ж і за таких умовах є значні здобутки.

 Учасників семінару привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

 «Дякую за плідну співпрацю і відданість справі. Не без вашої участі нам вдалося стабілізувати роботу у сферах, за які ми відповідаємо. Зокрема, аналізуючи результати виступу збірної на Олімпіаді у Ріо ми зрозуміли необхідність відновлення в країні спортивної інфраструктури. З’явились інвестиційні програми, окрема програма ДФРР і, що важливо – підтримка цього питання керівництвом областей. Я хочу сподіватись, що всі ці процеси продовжуватимуться й надалі», – зазначив міністр.

Також Ігор Жданов вручив відомчі відзнаки керівникам структурних підрозділів, серед яких почесну грамоту отримав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації Юрій Кан.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину